Bez płaszcza ani rusz !

Bez płaszcza ani rusz. Płaszcz jest naszą drugą skórą w walce z zimnem. Wybierając go trzeba pamiętać że będzie on z nami od późnej jesieni aż po wczesną wiosnę. Stąd musi on być ciepły, stylowy i dobrze dopasowany do Twojej sylwetki.

Amelié #1

Without a coat don’t move. The coat is your second skin in the fight against the cold. Choosing one of them, you must remember that it will be with you from late autumn to early spring. So, it must be warm, stylish and well suited to your figure.

Amelié #2

W internecie poszukałam inspiracji i natknęłam się na piękne płaszcze szyte przez włochów w firmie Caftanii. A o ich istnieniu dowiedziałam się przeglądając angielskie czasopismo o modzie. Piszę o nich, bo są ponadczasowe, proste i minimalistyczne. Zachwyciłam się nimi do tego stopnia, że dzielę się z Tobą moimi wrażeniami.

Paoline #2

W swej kolekcji włosi pokazują zachwycające i ponadczasowe modele które można nosić na codziennie. W lookbooku można zobaczyć kobiety, które skusiły się na ich płaszcze, jak Elena Minozzi i Dileta Bonaiuti.

Elena Minozzi Dakota
Diletta Bonaiuti

Patrząc na ich sesję z płaszczami z całą pewnością widać, że rozumieją oni czego pragnie elegancka bizneswomen czy młoda kobieta. Przywiązują oni duża uwagę do detali, które nie są nachalne ale definiują charakter kobiety. Zobacz sama jak śliczne i eleganckie płaszcze można nosić przez ten zimny czas w roku.

materiały photo:Caftanii.it, marc-o-polo.com

Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *