0b787980 48db 11e4 8f49 5d7eed112941 berenice bejo getty images
Lifestyle

Dyskretny urok brunetki- french brown

 

Czy można być zachwycającą brunetką i nie mówić po francusku?

d79e8abf8b720e5b7c2c0f28f92b3859 wedding hairs wedding hair modern

Smooth French twist updo on brown hair(Pinterest)

Kolor włosów jest niewerbalnym przekazem o nas samych. Od jakiegoś czasu w salonach fryzjerskich króluje koloryzacja w stylu french brown. French brown to specjalna technika koloryzacji w ciemnej tonacji, która szturmem podbija gust kobiet na całym świecie. Tej modzie uległy nie tylko znane francuski ale również eleganckie amerykanki.

Alex Chung ( claudiabassoboutique)

 Jak zobaczyłam, w magazynie mody, zdjęcia aktorek Salmy Hayek czy przepięknej Marion Cotilliard sama zapragnęłam być brunetką. Ale czym jest french brown? 

MarionCotillardAnnabelChopardParty70thCHejA0T4lbRl

Marion Cotilliard (hairdit.net)

Nazwa daje skojarzenie z mocno brązowym ciastem browny. I to skojarzenie jest jak najbardziej trafne. French brown jest odmianą balejażu wykonanym na ciemnych, brązowych włosach. Dyskretnie rozjaśnione, cienkie pasma włosów sprawiają, że kolor włosów nadaje lekkości fryzurze a jednocześnie dba o to by włosy nie przytłaczały urody jej właścicielki. Można by rzecz, że taka koloryzacja włosów daje brunetkom dyskretny urok elegancji. Cały blask i świeżość  koloryzacji opiera się na wykonaniu jaśniejszych, brązowych pasemek. Jasne pasemka wokół twarzy wpuszczone w ciemne włosy odmładzają kobietę i dodają  jej  blasku  w spojrzeniu.  Jaśniejsze o ton lub dwa promyki włosów  sprawiają, że włosów jest więcej. Tak wykonana koloryzacja u brunetek sprawia, że chce się być jedną z nich.

355 glamorous bronde by salma hayek a few 600x845 2

french brown Salma Hayek(magazinel’oreal proffesional)

 

Zamieszczone zdjęcia, pięknie oddają urok tak pofarbowanych włosów.  French brown nie tylko odmienił ciemne blondynki (Marion Cotilliard) ale odświeżył urodę z  natury ciemnych brunetek (Sophie Marceau, Bérénice Bejo).  Jeżeli więc rozważasz wykonanie jakiejś zmiany w kolorze swoich włosów, a nie jesteś zdecydowana na diametralną metamorfozę swojego wyglądu, rozważ zrobienie   właśnie french brown.

ffdb25a0 48da 11e4 8f49 5d7eed112941 sophie marceau getty images

french brown (magazinel’oreal profesional)

18 lipca 2017

Join the discussion 2 komentarze

Leave a Reply