Elegancja zamknięta w ponadczasowym dodatku

 

Wyobrażasz sobie, że mimo mijających sezonów zawsze wygladasz elegancko?

Taki efekt osiągniesz inwestując w dobrej jakości ubiory i dodatki w klasycznym stylu. Jednym z takich dodatków są okulary słoneczne.

materiał reklamowy z harveynichols.com

Eleganckie lato

Klasyczna forma szkieł w stylu motylich skrzydeł jak i tzw. kocie oczy, nigdy nie wychodzą z mody. Kreatorzy marek co roku prześcigają się w kreowaniu okularów słonecznych w klasycznym stylu. Projektanci  uważają przy tym, aby w ponadczasowych dodatkach nie przesadzić z sezonowymi trendami, tak w kształcie jak i w kolorze szkieł.

okulary sloneczne

materiał reklamowy z harveynichols.com

Kocie oczy

Nic tak nie dodaje kobiecie tajemniczości i przyciaga męskie spojrzenie jak duże, przyciemniane okulary w kocim stylu. W takich okularach z letnim błyszczykiem na ustach i  pięknym uśmiechem, kobieta zwraca na siebie uwagę. Perfekcyjnie dobrane okulary w kocim stylu kradną zazdrosne spojrzenia innych kobiet, a mężczyzn zachwycają się. Taki  dodatek w klasycznym stylu, pozwala na  ubranie się minimalistycznie i ponadczasowo. Stylowe okulary o kształcie kociego oka  z całą pewnością  spełniają taką rolę.

materiał reklamowy z kruk.pl

Motyli szyk

Na jeszcze większe soczewki w słonecznych okularach mogą sobie pozwolić kobiety o drobnym kształcie twarzy. Swoją wielkością i lekkością osiągnietą tonacją koloru szkieł, o łagodnych odcieniach brązu, przepięknie ubierają blondynki.

materiał reklamowy z kruk.pl

 

Tradycyjna klasyka

To te okulary co sezon zachwycają mimo, że nie są hitem sezonu. Za to, że są ultrakobiece mimo przemijających sezonów są kochane i kupowane przez każdą z nas, na całym świecie.  Każda z nas jest w stanie zapłacić  sporą  kwotę pieniędzy, aby je mieć. I słusznie, bo okulary wykonane  z  dobrego materiału  z zadartymi szkłami w okolicy kobiecych brwii bądź ostre i zaokrąglone szkła w szylkretowych oprawkach z lekkością w swojej formie, są warte więszej inwestycji.

Detal który zmienia wszystko

Czasem jedno spojrzenie wystarczy aby poznać się na duszy człowieka i być gotowym do pozostania z nim na zawsze lub robienia z nim biznesu.To pierwsze spojrzenie jest najważniejsze, bo możesz wywrzeć na kimś określone wrażenie.  Stąd nie szczędź pieniędzy przy zakupie dobrze dobranych okularów. Czasami jeden ponadczasowy detal może zmienić nie tylko twój wygląd, ale i całe życie.

Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *