guc35r18bsi1 IMG 1050 1200 BlackSwarovskiCatEyeSunglasses 656214770
FashionBusiness

Elegancja zamknięta w ponadczasowym dodatku

 

Wyobrażasz sobie, że mimo mijających sezonów zawsze wygladasz elegancko?

Taki efekt osiągniesz inwestując w dobrej jakości ubiory i dodatki w klasycznym stylu. Jednym z takich dodatków są okulary słoneczne.
619137 havana 2

materiał reklamowy z harveynichols.com

Eleganckie lato

Klasyczna forma szkieł w stylu motylich skrzydeł jak i tzw. kocie oczy, nigdy nie wychodzą z mody. Kreatorzy marek co roku prześcigają się w kreowaniu okularów słonecznych w klasycznym stylu. Projektanci  uważają przy tym, aby w ponadczasowych dodatkach nie przesadzić z sezonowymi trendami, tak w kształcie jak i w kolorze szkieł.

619169 havana 2

okulary sloneczne

materiał reklamowy z harveynichols.com

Kocie oczy

Nic tak nie dodaje kobiecie tajemniczości i przyciaga męskie spojrzenie jak duże, przyciemniane okulary w kocim stylu. W takich okularach z letnim błyszczykiem na ustach i  pięknym uśmiechem, kobieta zwraca na siebie uwagę. Perfekcyjnie dobrane okulary w kocim stylu kradną zazdrosne spojrzenia innych kobiet, a mężczyzn zachwycają się. Taki  dodatek w klasycznym stylu, pozwala na  ubranie się minimalistycznie i ponadczasowo. Stylowe okulary o kształcie kociego oka  z całą pewnością  spełniają taką rolę.

869c3d5b6a0ba5d34f514219c24dced9

materiał reklamowy z kruk.pl

Motyli szyk

Na jeszcze większe soczewki w słonecznych okularach mogą sobie pozwolić kobiety o drobnym kształcie twarzy. Swoją wielkością i lekkością osiągnietą tonacją koloru szkieł, o łagodnych odcieniach brązu, przepięknie ubierają blondynki.

b36c10deee44543d57744be50ff5dc69

materiał reklamowy z kruk.pl

 

Tradycyjna klasyka

To te okulary co sezon zachwycają mimo, że nie są hitem sezonu. Za to, że są ultrakobiece mimo przemijających sezonów są kochane i kupowane przez każdą z nas, na całym świecie.  Każda z nas jest w stanie zapłacić  sporą  kwotę pieniędzy, aby je mieć. I słusznie, bo okulary wykonane  z  dobrego materiału  z zadartymi szkłami w okolicy kobiecych brwii bądź ostre i zaokrąglone szkła w szylkretowych oprawkach z lekkością w swojej formie, są warte więszej inwestycji.

Detal który zmienia wszystko

Czasem jedno spojrzenie wystarczy aby poznać się na duszy człowieka i być gotowym do pozostania z nim na zawsze lub robienia z nim biznesu.To pierwsze spojrzenie jest najważniejsze, bo możesz wywrzeć na kimś określone wrażenie.  Stąd nie szczędź pieniędzy przy zakupie dobrze dobranych okularów. Czasami jeden ponadczasowy detal może zmienić nie tylko twój wygląd, ale i całe życie.
harvey nichols sun

25 lipca 2017

Join the discussion 2 komentarze

Leave a Reply