937489 ou pp
Bez kategorii

Elegancko i praktycznie w podróży służbowej

Podróże służbowe wpisane są w pracę właściciela firmy. Każdego tygodnia odbywamy bliższe i dalsze podróże z pracy do pracy lub na konferencje, szkolenia. Oczywiście ze względu na praktyczność i oszczędność czasu a czasami ze względu na brak innego środka transportu wybieramy się w podróż samolotem. Warto być przygotowaną na taką podróż bo w trakcie lotu możemy albo pracować albo wypoczywać. Pokażę Wam akcesoria dzięki którym wygląda się profesjonalnie, szykownie. No to zaczynamy.

Business trips are included in the work of the business owner. Every week we take a closer and further journey from work to work or to conferences, trainings. Of course, due to the practicality and save time and sometimes due to lack of other means of transport we choose to travel by plane. It is worth to be prepared for such a trip because during the flight we can either work or rest. I will show you accessories that make you look professional and stylish. Let’s get started.

 

Maska do spania

 morgan lane lolita sleeping mask IMG 1050 1200 HeartEyedSleepingMask 316389260

 

Maska do oczu zapewnia błogą noc nieprzerwanego snu w trakcie podróży samolotem jak i w walce z jet lag. Warto wybrać tą która jest wykonana z najwyższej jakości jedwabiu. Poszukaj takiej by była lekko schnąca a jej  design delikatnie przylegał do twarzy, aby zapobiec uszkodzeniu włosów i skóry. Ważne żeby zawierała praktyczny pokrowiec.

692266 e2 ppWalizka kabinowa

622309 PINKSHADE01 1Kabinowe walizki muszą mieć odpowiednie rozmiary niezależnie od potrzeb Twojej podróży. Wybierając luksusową wersję bagażu zapewnisz sobie podróż, która będzie tak wspaniała, jak Twoje miejsce docelowe podróży. Wybierz tą, która ma solidną konstrukcję i klasyczną estetykę.

Ta śliczna walizka  jest perfekcyjnie dopasowana do Twoich potrzeb. Oprawiona blachą Oriental Blossom sprawia, że wyglądasz stylowo od wyjścia z samolotu przez przejście terminala aż do spakowania się do taksówki.

Piękna, wyjątkowo lekka torba z poliwęglanu z nadrukiem z przodu wysokiej rozdzielczości. Cztery gładkie, podwójne koła toczne zapewniają najwyższą zwrotność 360 stopni. Wybieraj te które posiadają osłonę ochronną w celu uniknięcia zarysowań.

 622309 PINKSHADE01 5

Znaczniki podróżne  i oprawa na paszport

605163 BLACK2 1Żeby nie było wątpliwości do kogo należy bagaż oznacz go. Zrób to stylowo personalizując walizkę lub torbę kabinową zestawem skórzanych znaczników bagażowych . Jak jesteś w grupie warto też wyróżnić swój paszport, wybierając stylową oprawę.

605164 BLACK2 1IT box

655309 BLUESHADE01 1Dzisiaj każdy ma smartphona, laptopa lub tablet. Ten skórzany box pozwala umieścić akcesoria do urządzeń IT w podróży i jest chronione przez ręcznie wykonaną, portmonetkę. Dzięki kształtowi zainspirowanym tradycyjnymi skórzanymi etui do pisania, jest to niezbędny dodatek do komunikacji. Zawiera on w sobie ładowarkę i kabel zasilający, składany międzynarodowy zestaw zatrzaskowy zawierający międzynarodowe adaptery wtykowe w UE, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie.

655309 BLUESHADE01 2
Z tymi akcesoriami podróż jest łatwa i przyjemna.

11 października 2017