IVAN TRUMP- kobieta która zmienia świat

Piękna i wpływowa kobieta- Ivan Trump. Ma 36 lat.

Ukończyła Wharton School of Business na kierunku zarządzanie. Tuż po studiach została Viceprezesem ds. rozwoju i przejęć w rodzinnej firmie deweloperskiej- Trump Organization. Ma za sobą karierę w modelingu. Jest właścicielem firmy, która produkuje ubrania i akcesoria dla kobiet w biznesie.  Od niedawna mówi się o niej, że jest osobistym i  głównym  doradcą Prezydenta Ameryki. Lojalna i wierna ojcu.

Przeglądając zdjęcia w Internecie, nie można oderwać od niej wzroku. Po mamie odziedziczyła urodę. Po tacie  jest uparta i pracowita. Ma świadomość swojej kobiecości i potrafi to podkreślić. Jej styl ewaluował. Kiedyś nie stroniła od dekoltów i zbyt obcisłych sukienek. Nosiła bardzo krótkie  spódniczki i wysokie obuwie.

Dzisiaj na zdjęciach z oficjalnych wydarzeń można zobaczyć ją w prostych i klasycznych garsonkach, przez co jest odbierana jako kobieta pewna siebie, uporządkowana i zasadnicza. Stosuje stonowaną kolorystykę ubrań. Na zaprzysiężeniu swojego ojca ubrana była w biel, uchodząc za osobę prawą i moralnie nienaganną. Na biznesowych konferencjach ogląda się ją w przeważnie w czerni, która dodaje jej elegancji oraz tajemniczości.  Dbając o swój biznesowy wizerunek ma zawsze pełne obuwie i obcas 8 cm. Biżuterię dobiera ze smakiem. Wybiera delikatne złote bransoletki, wskazując, że jest osobą wrażliwą.  Jej długie i rozpuszczone włosy zdecydowanie podkreślają kobiecość, przez co na salonach i w mediach uchodzi za bardzo atrakcyjną kobietę. Jej makijaż jest starannie wykonany. Podkreśla głównie swoje piękne i brązowe oczy.

Ivan Trump, business, fashonZłotą suknią od Caroliny Herrera ozdobioną cekinami i kamieniami, Ivanka Trump zauroczyła nie tylko uczestników balu, tuż po zaprzysiężeniu swojego ojca, ale i cały świat mody. Taka suknia to marzenie niejednej z nas. Dopasowana do jej urody i mieniąca się tysiącem światełek. Można by  rzecz, że ukradła swoim perfekcyjnym wyglądem ten wykwintny bankiet Pierwszej Damie Ameryki.

Współpraca Caroliny Herrera z Ivan Trump z resztą od dawna trwa. To głównie u tej projektantki Ivan ubiera się i konsultuje swój wizerunek, odkąd stała się bardzo znaną kobietą na świecie.

Ivan Trump, Carolina HerreraW biznesie młodym i pięknym kobietom jest bardzo trudno zasłużyć na respekt i szacunek. Męski świat biznesu rzadko dopuszcza kobiety do pełnienia ważnych stanowisk w zarządach firm. A już być osobistym i zaufanym doradcą Prezydenta Ameryki to w dzisiejszych czasach ewenement, który udał się tylko jej bizneswoman  Ivan Trump- Kushner.

kobieta, wladza, business,fashon

Świat biznesu nie jest tylko zarezerwowany dla mężczyzn, a perfekcyjny wygląd biznesowy jest bardzo ważny.

 

Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *