Kobieca rywalizacja o mężczyznę
Lifestyle

Kobieca rywalizacja o mężczyznę

Kobieca rywalizacja o mężczyznę jest straszna.

ślub i wesele 2021

zródło: internet

Kobieca Rywalizacja o mężczyznę jest nieobliczalna

Nie liczy się dla Nas wtedy przyjaźń, dobre zasady wychowania, długa znajomość. Bezwzględnie wykorzystujemy nasze sekrety, kompleksy, by zdobyć serce mężczyzny. Co tam przyjaciółka, co z tego, że mamy wspólnych znajomych, co z tego, że ją skrzywdzę. Ja muszę, bo się uduszę uwieść go dla siebie.
Tracimy wartości w sobie, knujemy i robimy wszystko, żeby go uwieść.
Liczy się wtedy tylko on i to żeby zakochał się we mnie.

Kobieca rywalizacja o mężczyznę dwie kobiety

paese.com

Kobieca rywalizacja i zazdrość to często drugie imię kobiety

Kobieca rywalizacja często występuje, żeby uwieść mężczyznę.
Rywalizacja kobiet, żeby uwieść mężczyznę była, jest i będzie trwała do końca świata.
Rywalizacja kobiet zaczęła się, myślę od tego, jak pierwszy mężczyzna na świecie- Adam- zganił Nas za nieposłuszeństwo.

Kobieca rywalizacja o mężczyznę dwoje na moście

Rywalizacja między kobietami jest wszędzie

Lato, dla mnie, jest to najpiękniejszą pora roku. Pojawiając się po wiośnie, chce pokazać, że słońce i dłuższe dni, to najlepsze czego chcemy dostać w słoneczne i długie dni. Jesień tupta powoli, i też chce Nas przekonać, że świat, który powoli przechodzi w stan ukojenia, też będzie dla Nas jeszcze lepszy.
Zima zaś z latem rywalizuje spokojem, ciszą i zimnem, żeby zresetować nasze myśli. I tak samo jest z rywalizacją kobiet o mężczyznę. Niby jesteśmy inne, inaczej wyglądamy, ubieramy się, ale jak tylko facet pojawi się na horyzoncie, zaczyna się dziki wyścig między nami. A sam facet głupieje, bo nie wie, o co chodzi. A tu przecież powinno zdać sobie pytanie, jak być urzekającą kobietą?!

 

Kobieca rywalizacja o mężczyznę kobieta w czarnej spódnicy

Kobieca rywalizacja to walka dobra i piękna ze złem i brzydotą

A ta nieobliczalna rywalizacja kobiet zaczęła się niewinnie.
Piękno jest najpotężniejszą rzeczą na świecie. Piękno głównie pokazuje coś. Przez obrazy, sztukę przemawia do Nas. Piękno w przyrodzie zaprasza do odpoczynku. Piękno karmi Nas jak ziemia wydaje plony. Piękno uspokaja Nas, gdy stres bierze górę nad Naszymi emocjami. Inspiruje nas piękna etiuda, obraz malarza, czy piękny wiersz. Piękno jest ponadczasowe, widzimy to zwłaszcza w modzie. Przyciąga nas do dobra, bo jest jedyną drogą, jaką pozwalamy wnikać w nasze wnętrze.

Piękno to jest to czego szuka partner

Piękno urzeka zmysły, by uzyskać pozwolenie na dotarcie bezpośrednio do duszy. Kiedy rozwodzimy się, kłócimy czy odchodzimy od drugiego człowieka, to zapominamy o naszej misji bycia kobietą, no i o swoim pięknie.

A przecież nie jest tajemnicą kobiety, że lepiej uwodzić go swoim pięknem, uwodzić mężczyznę kobiecym wzrokiem. To jest właśnie misja kobiet i odkrywanie swojego piękna.

 

Kobieca rywalizacja o mężczyznę

Czy ona jest taka jak ja

Świat dał to piękno pierwszej kobiecie, dał je też każdej kobiecie, która jest wśród Nas. Piękno jest celem życia kobiety. Powołane jesteśmy do tego by w naszym zepsutym i często brudnym świecie, przynosić rozejm, ukojenie, spokój. Bo gdyby światem rządzili tylko mężczyźni, to żylibyśmy w czasach wiecznych wojen, rywalizacji i w stresie. Bo to napędza życie każdego mężczyzny tu na ziemskim padole. Zazdrość i walka o serce kobiety jest takim samym mechanizmem i działa tak samo, jak między Nami kobietami.

Kobieca rywalizacja o mężczyznę

Dziwny jest świat, ale on nie powinien mieć miejsca na rywalizację kobiet

 

To jest zbyt zagmatwane, tajemnicze. I nie powinno nas dziwić.
My same kobiety jesteśmy istotami wielkiej tajemnicy. I to również jest częścią naszego zadania do wypełnienia tu na świecie. Piękno to czasem miłość do boga. Piękno w kobiecie to umiłowanie do nieuleczalnie chorego dziecka.

Przykłady na kobiece piękno i jego misja

Piękno kobiety i jej sekret do wypełnienia, może by być na przykład  misją wolontariatu, gdzieś daleko na rzecz biedniejszych, bezbronnych istot na świecie.

W końcu wiele z Nas powołanych jest do świata polityki i do obrony praw człowieka. W końcu pięknem kobiety jest też wola bycia matką, żoną w domu od początku dorosłości.
Więc chyba sama widzisz, że miejsce na rywalizację między kobietami nie ma ani czasu ani miejsca. Bo każda z Nas ma inną misję do wypełnienia i podzielenia się swoim pięknem.

Kobieca rywalizacja o mężczyznę

mohito.pl

 

Rządy kobiet, ale bez rywalizacji

Kobiety między sobą, chciałyby wpływać na swój świat w większym stopniu.
Obserwuje niezależne kobiety. Widzę, że na co dzień zakładają spodnie, niektóre z Nas to nawet mają w szafach damskie krawaty, jako dodatki do zestawów garsonek, marynarek.
Uczą się jak być samą, wystarczalną i szczęśliwą. Coachują się na warsztatach kobiet sukcesu.
Ale patrząc na ich zdjęcia, często mam nieodparte wrażenie, że mają maski i pancerze na sobie. Skrupulatnie sobie uszyły takie pozy, i właśnie, rywalizują już nie tylko ze sobą, ale nawet z mężczyznami.

Według mnie, tak w głębi kobiecego serca

Nie widzę po nich szczęścia. Nie widzę w nich spontanicznej i kobiecej radości.
Ale jak oglądam czasami wywiady z nimi, to słyszę tęsknotę za delikatnością, kobiecością i uwolnieniem się od brutalnych zasad rządów mężczyzn.
Pękają w środku, raz na jakiś czas otwierają swoje wnętrza dla innych, przyznając się, że za maską walecznej kobiety, stoi ich życiowa tragedia. Albo się rozstały, albo zostały zranione, ale z jakiegoś kryzysu w życiu powstały.

 

Istota naszego życia na świecie

Widząc takie kobiety, i wiedząc o tym, że kobieta jest piękna  i nie powinna walczy ze światem, czy mężczyznami, żeby stać się piękną albo godną.
W życiu nie trzeba udowadniać sobie, że jest się niezależną, odważną, ryzykowną i nie trzeba non stop zadowalać kogoś lub siebie. Ona wie w tym, w cichym zakątku swego wnętrza, w którym jest sama. Każda z Nas wie o tym, że tak naprawdę jedyną rzeczą, która stanowi przeszkodę na naszej drodze do bycia w pełni urzekającą i radosną kobietą, są nasze, niepotrzebne zmagania i rywalizacja z innymi kobietami.

Kobieca rywalizacja o mężczyznę

reserved.com

Kobiece piękno

Kobieta naprawdę piękna to kobieta, która w głębi swojej duszy trwa w spoczynku, ufając Bogu, ponieważ wie, że On zasługuje na jej ufność. Promieniuje z niej poczucie spokoju, odpoczynku, które zaprasza wszystkich wokół, by również odpoczęli. Mówi słowa pocieszenia, wiedząc, że żyjemy w świecie będącym w stanie wojny. Ona wie, że mamy zajadłego wroga i że nasza podróż wiedzie przez zepsuty świat. Ale ona wie także, że ze względu na Boga wszystko idzie dobrze i wszystko będzie dobrze.
Kobieta prawdziwie piękna proponuje innym wdzięk i przestrzeń do wzrastania. W jej obecności możemy zmniejszyć napięcie i ciśnienie, które tak często ściska nasze serce. Możemy również wdychać prawdę, że Bóg nas kocha i jest dobry.

Kobieca rywalizacja o mężczyznę
Kobieta o pięknym sercu i wnętrzu- to Ty

Kobieta o sercu pełnym pokoju, przeciwnie, zaprasza innych do odpoczynku. Jesteśmy zapraszani, żeby być same ze sobą. Przypomnij sobie analogię do ulicznego ruchu. Są tam spaliny, hałas, napięcie. Porównaj to ze spacerem – do ogrodu, na łąkę, na spokojną plażę. Znajdujesz miejsce dla swojej duszy. Ona się rozpręża. Znów możesz oddychać. Możesz odpoczywać. To jest dobre odczucie. Tak właśnie się dzieje, gdy przebywasz z piękną kobietą. Jesteś wolna, możesz być sobą i tym bardziej dawać to innej kobiecie jako przyjaciółce, a nawet mężczyźnie, który zwróciła na Ciebie uwagę. To jeden z największych życiowych podarunków.
Nie zmarnuj tego. Nie rywalizuj z inną o mężczyznę. Wzrastaj w poczuciu piękna i ufności a reszta się spełni.

 

I na sam koniec polecę Ci tę książkę. Myślę, że z niej też dużo dowiesz się, jaką my kobiety mamy misję i jak wyjść z chorej sytuacji, rywalizują o serce mężczyzny.

Miłość i co dalej reklama książki

Miłość i co dalej

 

9 lipca 2021