Kochanka która szuka mężczyzny

Kochanka która szuka mężczyzny

Znasz to, jesteś w związku i nagle pojawia się ona- kochanka, która szuka mężczyzny.
Ty myślisz, że jesteś już bezpieczna, on wobec ciebie lojalny, aż tu nagle między Wami wtrąca się kochanka, która szuka mężczyzny, a on jest właśnie nim.
Kochanka, kim jest , jak podrywa twojego męża, jak ją wygonić z waszego małżeństwa, to ciekawy temat, o którym staram się pisać na swoim blogu o miłości, związkach i stylu życia, a także o modzie. Zawieram wiele informacji z zakresu psychologii oraz konkretna wiedza o oszustach matrymonialnych.

Skąd się biorą kochanki, które szukają mężczyzny

Są różne typy kochanek, przyjrzyjmy się więc historiom, które odpowiedzą na pytanie, jak to się dzieje, że kochanki pakują się w Wasze życie.

Facet na stanowisku

Jacek jest dyrektorem międzynarodowej firmy, produkującej samochody. Jest dojrzałym, przystojnym 48 latkiem. W firmie jest przedstawicielem korporacji, na terenie Polski. Jest inżynierem. Wiele jego projektów technicznych, jest wdrażanych w produkcję aut. Cieszy się wielką estymą i poważaniem.
Wśród osób, które go uwielbiają jest Aneta, jego osobista asystentka do ogarniania administracyjnych obowiązków.
Aneta zakochała się w nim platonicznie, wprowadzona jest we wszelkie prywatne jego sprawy, jako asystentka. Wie kim jest jego żona, ile ma dzieci, kiedy obchodzą rodzinne święta, gdzie Jacek spędza wakacje z nimi.
Jacek w pewnym momencie wyczuł jej nastawienie do siebie. Zaczął ją inaczej traktować, przynosić małe prezenty, brać ją na delegacje służbowe, postarał się nawet o podwyżkę do niej, u zarządu.
Na tygodniowym wyjeździe służbowym, stali się kochankami. Aneta zakochała się wtedy w nim, bez pamięci.
Ona wiedziała o jego żonie, a żona chyba się domyślała, że ich relacja nie jest czysto służbowa.
Żona Jacka nie miała też pojęcia, że on zapewniał Anetę o tym, iż opuści żonę, jak ich wspólne dzieci wyjadą na studia.

Dlaczego Jacek miał romans z Anetą? Bo Aneta wiedziała o  jego wszystkich problemach w firmie, to ona go pocieszała, jak coś się działo w pracy.

To Aneta też prawiła mu komplementy i pochwały, jak wyniki finansowe firmy szły w górę. Wręcz uważała, że to ona i jej skrupulatność pomogły Jackowi w sukcesach.
Miała z nim bardzo bliski kontakt, słuchała go i czuła, że Jacek jest dla niej bratnią duszą.
Wiele obiecywała sobie, po skradzionych godzinach po pracy, czy w hotelu czy u niej w domu, bez przyszłości z jego strony, zacieśniali swój związek.
Żyła w takim związku z Jackiem, od 5 lat.

Kochanka po rozwodzie

Marlena od pół roku cieszyła się ze stanu wolnego. Rozwiodła się ze swoim mężem, bo zawarli małżeństwo z rozsądku. Nie mieli dzieci, mało co ich łączyło. Tuż po wydaniu wyroku rozwodowego, Marlena zapisała się na portal randkowy. Świadomie szukała żonatego mężczyzny, by na początek móc się pobawić z facetem, dowartościować.
Tak poznała Sylwestra, który z nudy w małżeństwie szukał podniety i związku na boku.
Ich czat szybko przeniósł się do realnych spotkań. Seks między nimi był super udany, tak jakby się dopasowali jak dwie połówki jabłka.
Oboje czuli się sobie wyjątkowo bliscy.
Sylwester ma firmę, nikt go nie kontroluje, a zwłaszcza jego żona. Stąd liczne wyjazdy do hoteli pod miastem, na schadzki z Marleną nie stanowiły dla niego problemu. Sylwester miał też zasady, za wszystko płacił gotówką aby nie było śladów na historii konta bankowego, ale i też wymagał od Marleny pełnego zaangażowania, jako kochanki.
Marlena ma 28 lat, rozwódka, jest zaangażowana w związek i liczy na to, że Sylwester poczuje to co ona do niego i w końcu  zostawi swoją rodzinę dla niej.

Samotna matka

Joanna ma 2 dzieci, które chodzą do szkoły podstawowej. Nie pracuje, mąż utrzymuje rodzinę. Joanna przejęła wszelkie obowiązki rodzinne. Codziennie odprowadza i przyprowadza dzieci po szkole, z nimi chodzi też na zajęcia pozalekcyjne. Córka Joanny ma talent do tańca. Ma koleżankę, która przyprowadzana jest na zajęcia przez swojego ojca Darka.
Darek jest programistą, pracuje zdalnie w domu, więc ma czas by dbać o swoją córkę. Od roku uprawia seks z Joanną, w domu, kiedy dziewczynki razem bawią się  w ogrodzie.
Joanna jest samotną żoną, która mija się ze swoim mężem w domu. Darek jest seksoholikiem, Joannę traktuje jak jedną z kilku kobiet do uprawiania seksu.
Joanna często po igraszkach w sypialni zastanawia się, czy nie warto postawić wszystkiego na jedną kartę i stworzyć związek z Darkiem.

Wdowa

Danuta była wdową od 2 lat. W wieku 65 lat jej mąż nagle upadł i nie przeżył zawału serca. Śmierć była nagła, bardzo zaskoczyła Danutę i po dziś dzień, Danuta nie jest ona pogodzona ze stratą swojego męża.
Za namową swojej sąsiadki, także wdowy, zapisały się na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Chodzą na wspólne zajęcia i uczestniczą w licznych wycieczkach. Na jednej z nich Danuta poznała Ryszarda.
Ryszard szybko przedstawił się i też uczestniczył w tych samych zajęciach, co Danuta.
Po kilku zajęciach, umówili się na kawę, często do siebie dzwonili. To znaczy Ryszard dzwonił do Danuty, jak jego żona wychodziła na zakupy.
Połączyła ich silna więź, bo oboje stracili swoich pierwszych małżonków. Ze swoją drugą żoną, Ryszard poznał się po 10 latach bycia wdowcem, poznał kuzynkę swojego kolegi , i z rozsądku, żeby ktoś nim zajął się na starość, powtórnie ożenił się.
Ryszard jest ułożonym i wierzącym katolikiem. Czuje do Danuty sympatię, coś wyjątkowego, jak wtedy gdy kochał i żył ze swoją pierwszą żoną.
Danuta czuła, że są dla siebie wyjątkowi i łączy ich porozumienie dusz.
Danuta wie, że Ryszard jest katolikiem i raczej nie ma szans na rozwód, ale mimo tego liczy, że Ryszard odejdzie od żony i z nią ułoży sobie życie.

Wszystkie te panie, łączy jedna rzeczy. Aneta, Joanna, Marlena i Danuta liczą na to, że żonaci mężczyźni, z którymi mają romans, ułożą sobie życie przy ich boku.

Z obserwacji terapeutów wynika, że te panie są samotne, nie mają w swoim otoczeniu samotnych mężczyzn, z którymi mogły by na nowo ułożyć sobie życie.
Wiele kochanek jest zazdrosnych. Uważają, że do ich szczęścia, jego rodzina stoi na przeszkodzie. Wiele z kochanek przekonuje się też w dłuższym czy krótszym czasie, że faceci z którymi romansują, wcale nie mają zamiaru porzucić swoich rodzin.
Statystyki z badań psychologicznych wskazują, że TYLKO 10 % romansujących mężczyzn, odchodzi do swoich kochanek.
A gdyby głębiej wnikać do historii romansów, to okazuje się że tylko 1% mężów odeszło do kochanek i zawarło z nimi związek małżeński.

Kobieta, która szuka żonatego

Są kobiety, które romans traktują jak rozrywkę i nie wiążą z kochankiem żadnych planów matrymonialnych. Dla nich romans to odskocznia od stabilnego małżeństwa, nie ma tam żadnych problemów, wymagań czy poczucia winy. Dla nich romans wzbogaca ich przewidywalne i nudne życie. Niektóre mężatki, tak tak mężatki !, które wchodzą w romans, uważają, że romans męża wpływa na ich wspólne pożycie seksualne.

Ale czy Danuta, czy Marlena czy reszta pań, są inne? One mają oczekiwania , chcą by ich kochankowie na poważnie zaangażowali się w romans, który w przyszłości, ma być poważną relacją.
Wykształcenie, sytuacja życiowa, stan majątkowy, nie jest przeszkodą w utrzymaniu romansu.

Co myślą kochanki

Wiele kochanek uważa, że żonaci mężczyźni kochają ich na swój sposób.
Często tak się dzieje w głowie kochanek, które są samotne. Nie zawsze też romans i nadzieja na przyszłość opiera się o seks.
Bo w romansie jak pojawi się kontakt uczuciowy, pociąg seksualny oraz dyskrecja, to kochanki głupieją i w swoich głowach wiodą plany na przyszłość. Mylnie też uważają, że mężczyźni odwzajemniają ich uczucia.
Kochanki zakochują się w żonatych mężczyznach, jak:
– ukrywają swój związek przed światem;
– nie mówią o swoim kochanku nawet najbliższym w rodzinie i kolegom;
-często chcą mu się zwierzać, mówią o deklaracjach matrymonialnych;
-wciąż o nim myślą i mają ochotę wysyłać do niego sms’y i swoje zdjęcia;
-fantazjują o nim i robią plany na spotkania gdzie i jak i żeby te spotkania były jak najdłuższe;
– pamiętają o jego urodzinach, imieninach, rocznicach ich romansu;
– chcą żeby w czasie schadzek on był blisko niej, dotykał i całował się z nią, a nie tylko uprawiał seks.

Romans w sieci

Internet to też dobre narzędzie do romansowania. Kontakt w sieci, pozwala kochankom prowadzić podwójne życie, mają o kochanku jakieś wyobrażenie, często zmanipulowane przez kochanka.
Romans w sieci istnieje i ma się dobrze, bo daje on dostępność.
Możesz z kochankiem pisać e-maile, być z nim 24/24 na czasie, przesyłać zdjęcia, nagrywać siebie. I możesz to czynić wobec każdego, kto wykaże zainteresowanie romansem.

Romans w sieci niewiele kosztuje, nie wydajesz pieniędzy na kawy, wizyty w restauracjach, nie chodzisz po hotelach, nie wyjeżdżasz poza miasto, masz wszystko za darmo, jak podłączysz się po WI-FI sąsiada.
Sieć i komputer daje też anonimowość kochankom. Możesz mieć inne dane: imię, wiek, a nawet wygląd. Jeśli coś ci nie pasuje w wizerunku i w określonym profilu, możesz w każdej chwili tego romansu, wylogować się, zablokować, po prostu wyrzucić kochanka ze swojego życia.

Jeśli tkwisz dla zabawy w romansie to musisz pilnować siebie. Nie wolno się zaangażować. Wiele kochanek, przepadało tak, z kretesem.
Nie bądź samotna, znajdź pasję, uprawiaj sport, chodź na spotkania z ludźmi, czuj ich obecność, bo gdy odgrodzisz się od świata, w domu panuje cisza i stagnacja, to cierpisz. Chcesz zagłuszyć swoją samotność w sobie. I to jest pierwszy krok do tego, że zaczniesz chwytać się każdej znajomości z mężczyzną, nie zważając na to, czy jest żonaty.

Nie wierz w historie, że wrócili do siebie po latach. Odgrzewanie uczuć z byłym, który jest w małżeństwie jest bezsensu i nigdy nie wróży szczęścia. Jest takie powiedzenie przecież, że na czyimś nieszczęściu nie zbudujesz swojego szczęścia.
Nie angażuj się w romans z żonatym mężczyzną, który jest przy władzy, ma autorytet ze względu na kasę, wpływy , pozycję. Taki facet wie, że pieniądze i siła oraz władza podniecają kobiety. On ciebie nie traktuje poważnie a rodzina dla niego jest bardzo ważna z uwagi na wykreowany wizerunek. Ty jako kochanka nie pasujesz, do jego układanki, poza schadzkami, dającymi szczyptę niebezpieczeństwa i adrenaliny.

Już więc wiesz, jaka jest kochanka, która szuka mężczyzny. Jeśli jesteś zdradzaną żoną, to twoim wrogiem małżeństwa jest kobieta na różnym etapie swojego życia. Bo i jest to młoda karierowiczka, świeża rozwódka a nawet wdowa, która za wszelką cenę chce uciec przed samotnością.
Słyszałam jak jedna ze zwierzających mi się koleżanek, kochanka ze łzami w oczach powiedziała:
„- On nadaje sens mojemu życiu, mam motywację żeby wstać z łóżka. Kocham go, czuję że mamy ze sobą wiele wspólnego. Ma rodzinę i wydaje mi się, że nie zostawi ją dla mnie. Wiem , jak to jest, bo mój były mąż, (świętej pamięci) wiele razy zwalał na mnie winę, w małżeństwie.”

Kochanki wiedzą, że są przebiegłe, ranią i są egoistyczne, zakochują się marnym uczuciem, często nieodwzajemnionym. Są oszukiwane, okłamywane, dostają bezpowrotne deklaracje.
Wtedy taka kobieta może odkryć, że związała się z żonatym mężczyzną, który sam niejednokrotnie ma problemy w swoim życiu.

Więc jeśli sama jesteś kochanką, to jesteś w stanie trwać w romansie, który jeszcze więcej przyniesie tobie problemów?

kochanka która szuka mężczyzny post na blogu chicbykate.com
kochanka która szuka mężczyzny post na blogu chicbykate.com
Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer, właścicielka księgarni internetowej www.opiniabiegly.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *