Michael Kors

   Michael Kors wsławił się i skradł serca kobiet słynnymi torebkami w stylu shopper. Podziwiam smak i styl tego projektanta.

   Szanuję jego markę za bijąca z każdej kolekcji wysmakowaną prostotę. Będąc w Wiedniu sfotografowałam wystawę butiku tego projektanta.

  Zrobiłam to dlatego, że mam fioła na punkcie jego rzeczy. I mimo że już mamy jesień to biało-czarne paski można połączyć z modnymi marynarkami w tym sezonie, a torebki zawsze będą eleganckie z czarnym garniturem męskim, który pojawia się aktualnie w jesiennych stylizacjach.

   Trzymaj się klasyki. Moda się szybko zmienia a biało-czarne połączenia są wieczne. Mi osobiście serce skradły te wygodne klapki i sukienka.

A Tobie co się spodobało?

 

   Michael Kors became famous and stole the hearts of women with the famous shopper bags.

  I admire the taste and style of this designer. I consider his brand to be a sublime simplicity from every collection.

Being in Vienna, I photographed the exhibition of this designer’s boutique. I did it because I’m crazy about his stuff. And despite the fact that we already have autumn, black and white stripes can be mixed with fashionable jackets this season, and the bags will always be elegant with a black men’s suit, which currently appears in autumn stylizations.    Stick to the classics. Fashion changes quickly and black and white connections are eternal.

   Personally, my heart has stolen those comfortable flip-flops and a dress.

And what did you like?

Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *