zdj3tiny
BusinessFashion

Moc czerwieni

zdj1tiny 1 Jeden z najmodniejszych i pożądanych kolorów wszech czasów, czerwień modna jest także tej jesieni i zimy.

Czerwień nie tylko przyjaciółka każdej odważnej kobiety ale też projektantów. Bo żadna inna barwa nie budzi tak skrajnych emocji jak energetyczna i szlachetna czerwień.

Jednym kojarzy się ona z seksapilem a innym z duża pewnością siebie i mocnym charakterem. Nowoczesna moda coraz więcej wychodzi naprzeciw mocnym, lubiących siebie i pewnych siebie kobiet.

W tym sezonie czerwień pojawia się i w dodatkach jak i w ubiorach. Ta która z Nas go wybierze wygląda jak klasa sama w sobie. W tym sezonie jesień i zima 18/19 nie chowa się ona za stonowanymi kolorami ale pojawia się w total looku.

Dlaczego?

Bo dodaje energii i pewności siebie. Look marzenie na ten sezon to suknie i płaszcze oraz dodatki w czerwieni. Proste i minimalistyczne dodatki też bawią się z czerwienią. A to możesz wybrać okulary albo torebkę z pluszową rączką. Z takimi delikatnymi i wysmakowanymi elementami w czerwieni, może nie zwrócisz od razu zazdrosnych lub ciekawskich spojrzeń, ale na pewno dopełnisz elegancki look np. z czernią.

The power of red

One of the most fashionable and desirable colors of all time-red. Red is also fashionable this fall and winter.
Red is not only a friend of every brave woman but also designers. Because no other color evokes such extreme emotions as energetic and noble red. One is associated with sex appeal and others with great confidence and strong character.

Modern fashion increasingly meets the strong, self-beloved and self-confident women.

This season the red appears in both appendages and in outfits. The one that chooses from us looks like a class in itself. This season, autumn and winter 18/19, it does not hide behind subdued colors but appears in a total look.

Why? Because it adds energy and self-confidence.

A dream look for this season are dresses and coats as well as red accessories.
Simple and minimalistic additions also play with red. And you can choose glasses or a bag with a plush handle.

With these delicate and sophisticated elements in red, maybe you will not immediately look jealous or curious, but you will surely finish the elegant look with, for example black.

zdj2tiny 1
zdj4tiny 2
zdj5tiny
zdj3tiny

zdj6tiny
12 października 2018

Join the discussion 3 komentarze

 • Justyna pisze:

  Lubię czerwień właśnie jesienią najbardziej wybieram czerwone swetry

 • Aleksandra Załęska pisze:

  Czerwień to decydowanie nie mój kolor, nie czuję się w nim dobrze. A ta torebka z napisem LOVE – zakochałam się 🙂

 • Natka! pisze:

  Uwielbiam czerwień pod wieloma względami, myślę, że to kolor w szczególności dedykowany pewnym siebie, zdecydowanym i twardo stąpającym po ziemi kobietom 🙂
  Ja w szczególności mam słabość do czerwonego obuwia. Nie raz sobie myślę po co mi kolejna para podobnych butów… takie wątpliwości to kwestia chwili, nim się obejrzę do drzwi puka listonosz z nowymi bucikami he he
  Pozdrawiam!

Leave a Reply