zdj9
Fashion

Na kokardkę

Na kokardę w dzieciństwie, wiązało się sznurówki.

Kokarda od najmłodszych lat

Prawie każda z Nas miała kiedyś na sobie kokardkę.

Gościła ona na wstążkach przy słodkich sukienkach, na pastelowych czy białych balerinkach i jako uroczy dodatek na dziecinnych czapeczkach.

CZARNA KOKARDA CZULENKA

We włosach najlepiej

 

    Od najmłodszych lat, kokardka zdobiła Nasze włosy. Jak ją się widzi u innej, to sama chcesz mieć podobną.

 

 

BEZ SUESNa zmysłowej randce

 

      Kokarda rozpala też Nasze zmysł. Kiedy masz na kokardki wiązane ramiączka stanika czy bardzo seksowny gorset, podkreślający Twoją wąską talię, jak u osy to już w myślach rozbierasz się tak, jak on chce. Wymownie pokazujesz mu kokardę i pozwalasz by, jej końcówkę delikatnie rozwiązał na początku gorącej randki.

 

Lansowanie się z markową wstążką

 

     Ostatni, modny trend, to wiązanie kokardki ze wstążki, która zdobiła pudełka znanych marek jak Dior czy Chanel. Niektóre z Nas z zachwytu, że mając taką wstążkę, wiążą nimi końskie ogony i robią sobie z nimi zdjęcia.

Modny trend

 

     W tym roku kokardki rozgościły się na nowo, w prawie każdym elemencie Naszego ubioru. Jak widzisz, zdjęcia, które pochodzą z aktualnych kampanii marek Zara i Reserved, pokazują kokardki prawie wszędzie.

JEANS CZARNE CZULENKA

Ach gdzie jej nie ma

 

      Kokardy spotkasz na letnich sukienkach, spódnicach, a nawet na balerinkach i na mokasynach. Kokarda nadaje szyku przy letnich sandałach, dodając kobiecego uroku butom. Lecz mnie inny trend bardzo ujął.

 

CZERWONA SUKIENKA

We włosach

 

      Kokarda bardzo ładnie pojawiła się na ozdobach do włosów. Możesz ją mieć jako spinkę do włosów lub jako gumkę do włosów.
Z całą pewnością sięgniesz po nią, jak chcesz efektownie wyglądać na letnich przyjęciach lub na wytęsknionej randce z Nim .

 

KOKARDA RE

Moja kokarda

     Ta szara, podwójna kokarda jest moja, a dokładnie w moim sklepie. Kiedy znalazłam ją, od razu miała wizję, że można nią wykończyć właśnie kobiece uczesanie.

 

zdj14
    

Ma ona zapięcie na zapinkę, dzięki czemu można ją dopiąć do letniego koszyka lub założyć jako broszkę do sukienki w dużym dekoltem. Jej szary kolor z modnym zwierzęcym printem dodaje lekkości, ale też charakteru. Możesz ją nosić do innej szarości, ale też złamać monotonny styl i kolor danego dnia. Kokarda zwraca uwagę, więc jak chcesz się wyróżnić lub skupić wzrok na biuście czy włosach, doczep ją tam właśnie.

 

zdj10

Nie wstydź się kokardy. W to lato nie jest ona infantylna. Śmiało wiąż się nią i kuś zmysły.

 

Zapraszam do sklepu.

Kokarda

22 maja 2019

Join the discussion 5 komentarzy

Leave a Reply