P1010333 1
Bez kategoriiFashion

Niedopowiedzenie

Będąc w aurze walentynkowych klimatów postanowiłam podzielić się z Tobą zdjęciami, przez które pokazuję co dla mnie jest sexy.

Nic tak nie działa na Naszą wyobraźnię jak coś zmysłowego, ulotnego i niedopowiedzianego.

Ja łapię się na tym, że perfumy, koronki i jedwabie kuszą mnie.Zwracam na nie uwagę w sklepie lub na zdjęciach.

Welury, kolor eleganckiej czerwieni i nastrojowe zapachy sprawiają , że czuje się seksownie.

Walentynki obchodzi się raz w ciągu roku. Ale jako kobieta chcę czuć się sexy i kusić męska część świata przez cały rok.

Przedstawiam Wam moje propozycje rzeczy, które zwracają uwagę przez swą delikatność i wyrafinowanie w formie no i które są na mojej liscie życzeń.

Miłego oglądania.

Being in the aura of Valentine’s atmosphere, I decided to share photos with you Through them I show You what’s for me is sexy. Nothing affects our imagination as something sensual, volatile and understated.
I catch on the fact that perfumes, lace and silks tempt me. I pay attention to them in the shop or photos. Velor, elegant red color and romantic scents make me that I feel sexy.
Valentine’s Day is celebrated once a year. But as a woman I want to feel sexy and tempt the male part of the world for a whole year.
I present to you my suggestions of things that draw attention through their delicacy and sophistication in the form and which are on my wish list.
Enjoy.

Samsoe SAmsoe

fot.nelly.com, blouse Samsoe Samsoe

5186552622 1 1 14

fot. massimo dutti.com

AgentProvocateurmasktosleep mat.Agent Provocature

mat. blouse Brigitte Herskind

SophiaWebsterfot. mat.Sophia Webster

fot.velure BrigitteHerskind

7 lutego 2018