Lifestyle

Wróżby zagrożenia duchowe i inne głupoty

Wróżby  zagrożenia duchowe i inne głupoty na początku roku kuszą najbardziej.

Wróżby zagrożenia duchowe  i inne głupoty to oszusto

wrózby zniewolenie duchowe i inne głupoty 3 książki

Wchodzimy w nowy rok i jesteśmy pełni obaw tego, co będzie się działo.
Boimy się czy nie stracimy pracy.

Chcemy się upewnić, czy w kolejnym roku utrzymamy biznes.

Martwimy się o miłość. Szukamy jej albo utwierdzamy się czy nasz partner jeszcze nas kocha.

 

Zwłaszcza w obliczu pandemii czujemy, że świat się nam wali. Logicznie i psychicznie nie możemy odnaleźć się w naszej rzeczywistości. Szukamy ratunku właśnie w świecie wróżb i ezoteryki.

 

karty anielskie i wrózby

Prawie każdy z nas kiedyś poszedł do wróżki

Niech ktoś zaprzeczy, że nigdy nie był u wróżki. Wstydzimy się przyznać do tego,  ale choć raz  poszło  się albo wysłuchało wrób.

U wróżki podało datę urodzenia i wysłuchało  to, co karty czy horoskop nam opowiadał, jak żyć.

 

wrózby i horoskopy

Wróżby i inne głupoty są wszędzie

Od wróżb, zagrożeń duchowych  i innych głupot trudno Nam się uchronić.

Horoskopy są w prawie każdej gazecie. Wróżbici tłumnie przychodzą do telewizji i opowiadają co tam widzą i czują.

Tarocistki i inni znawcy przyszłości mają nawet swój kanał telewizyjny i przez całą dobę wróżą na antenie.
Są też wróżby na telefon w formie sms ów , za które płaci się majątek. Krótki i  w niedopowiedziany sposób sms karmi nas tym, co my sami chcemy wiedzieć.

 

Tarot książeczka

Wróżby i inne głupoty na Sylwestra

 

Jakież moje, ogromne zdziwienie było, jak w Sylwestra na antenie Polsatu, między występami artystów, wróżbita rozkładał karty. Tarocista Maciej radził widzom i przepowiadał, co będzie się działo w ich życiu.
Krótkie wstawki horoskopu zaś, umilały Nam czas między występami artystów.

 

To wciąga i uzależnia

Wciągamy się we wróżby , ocieramy się o zagrożenia duchowe i inne głupoty, robiąc krok na przód, z ciekawości i egoizmu.

Internet aż puchnie od wróżb i innych głupot. Sami się dowiadujemy z internetu, jaki talizman przy sobie mieć. Sama wróżka zaś, podpowie, co założyć sobie i na który palec lub zaleci nosić na szyi jako wisiorek.

Jak mamy problemy ze zdrowiem to gnamy do bioenergoterapeutów. Poddajemy się cyklowi seansów mających Nas uzdrowić.

Problemy z kręgosłupem i stres leczymy jogą. Zaczynamy medytować i słuchać gongów. Robimy to wszystko w nadziei, że coś nas uzdrowi a problemy i stres znikną.
I tak wchodzimy w świat wróżb, horoskopów, jogi i uzdrawiającej mocy bioenergoterapeuty.

Zagrożenia duchowe od wróżb i innych głupot

 

Temat wróżb i zagrożeń duchowych z tym związanych, zainteresował mnie po tym, jak sama uzależniłam się od horoskopu.

Jak narkoman kupowałam kiedyś gazetę pt. „Wróżka”. Co miesiąc czytałam szczegółowy opis, co się zdarzy w moim życiu.

Nawinie czytałam i notowałam czego unikać, nastawiałam się psychicznie na to, co może mnie złego spotkać. Z radością czekałam na dobre rzeczy, jak miłość, wielką fortunę i na szczęście.
Czekałam, czekałam i nic się takiego nie zdarzyło.

Ani miłości nie znalazlam, nie dorobiłam się fortuny a o zdrowie dbałam sama, a nie dzięki układom planet, gdzieś tam na niebie.

 

Byłam sfrustrowana, czułam się oszukana ale pędziłam dalej do wróżki, która miała mi pomóc rozwikłać każdy mój problem.

spis treści Zwodnicza astrologia

To jest uzależenie

W poszukiwaniu prawdy i przepowiedni na przyszłość, można się zatracić.
O tym, jak niewinnie małe opisy horoskopów w kobiecych magazynach, mogą zagrozić naszemu zdrowiu, dowiedziałam się od egzorcystów.
Po przejściu na dobra stronę mojego życia, zaczęłam szukać konkretnych informacji. Chciałam wiedzieć, czym są wróżby i inne obiecanki, karmiące naszą nadzieje i robiące spustoszenie w naszych portfelach.

Zwodnicza astrologia tył książki

Tu chodzi tylko o pieniądze

 

Za wróżbami i innymi głupotami kryje się ogromna machina oszustwa. Wróżby, horoskopy, bioenergoterapeuci, szkoły jogi to wielki przemysł manipulowania i wyciągania od Nas pieniędzy.
Za cenę prawdy i żeby ujarzmić nasze leki,  jesteśmy w stanie zapłacić wielkie pieniądze. Za horoskopami, wróżbami, talizmanami stoi armia oszustów i zło, które może Nas zniszczyć psychicznie a także fizycznie.

horoskop z gazety

Zwodnicza astrologia i horoskopy

 

W Polsce jest wydawnictwo Monumen. Jest też strona internetowa o zagrożeniach duchowych https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/

Tworzą go ludzie uratowani od zagrożeń duchowych. Swoją pomocą służą tam też egzorcyści. Księża ci nie tylko się modlą.
Księża ci, przeprowadzają egzorcyzmy nad osobami opętanym i przekazują wiedzę, jak uświadamiać ludzi, że wiara we wróżby to igranie ze złem.

Celem zarówno Księgarni ludzi wolnych Monument , jak i “Miesięcznika Egzorcysta”, strony internetowej (miesiecznikegzorcysta.pl) i strony na Facebooku (facebook.com/MiesiecznikEgzorcysta) jest szerzenie  wszelkiej działalności związanej z „Egzorcystą”. Celem jest informowanie i ostrzeganie ludzi przed zagrożeniami duchowymi oraz docieranie z rzetelną wiedzą do jak największej liczby ludzi, którzy pogubili się i teraz szukają ratunku.

 

wrózby zniewolenie duchowe i inne głupoty 3 książki

Zaciekawiona kupiłam kilka książek

Pierwsza książka jest niewielka. Obnaża ona prawdę i brak naukowego wyjaśnienia, że jest coś takiego jak astrologia. Ludzie nauki nawołują by nie mylić ją z astronomią, bo są tam planety, które znawcy horoskopów wykorzystali je do swoich głupot.

Na niebie widzi się gwiazdy i planety a nie przyszłość i moc do wyjaśniania przyszłości ludzi.

Co więcej, za horoskopami w gazetach w postaci krótkich notek, stoją ludzie na stażu. Początkujący dziennikarze stają się specjalistami od przyszłości. Daje im się możliwość pracy w danej redakcji, ale najpierw muszą wykazać się talentem pisarskim. 
W książce jest świadectwo kobiety, która właśnie przez wymyślanie opisów do co miesięcznego horoskopu, wdepnęła w poważne problemy psychiczne.
Wymyślała tekst do każdego znaku zodiaku a cała redakcja płakała ze śmiechu. A ludzie kupując gazetę naiwnie myśleli, że to się sprawdzi, co ona wymyśliła.

 

Wróżka prawdę Ci powie

Chodzenie do tarocistki, która przepowie ci, co się stanie w twoim życiu, jest po prostu marnowaniem pieniędzy. Naiwnie podaje się daty urodzenia swoje i partnera. I zaczyna się spektakl kłamstw i majaczenia. Wróżka zaczyna pleść głupstwa,  jaki on jest a jaka ty jesteś. Zmyśla, co was łączy, a co dzieli. A ty sama oddajesz przyszłość swojej  relacji damsko- męskiej, w to co Ci powie ta osoba.

Pomyśl, że ta wróżka  ma obojętny stosunek do ciebie. Dla niej jesteś właśnie taką datą urodzenia i tyle. Pamięta tylko, że przyjdziesz i zapłacisz jej za  zmyślone rzeczy na Twój temat. Dla niej ważna jest kasa, którą Ty zostawisz na stole.

 

Ludzie zajmujący się też wróżbami, wchodzą w głąb dziwnej wiedzy, która niszczy ich życie oraz ludzi którzy do nich chodzą.
Logicznie też myśląc o tym, trzeba się zastanowić, skąd taka osoba wie, co ma się zdarzyć w twoim życiu?

Trzeba by się w końcu zapytać takiej wróżki, czemu sama wróży za parę set złotych? Skoro sama wie, co ją może spotkać i wywróżyć swoją fortunę i piękne życie, to czemu same tego sobie wywróżyć?
Przecież w końcu wiemy, że jeszcze nie było tak, by tarocistka została najbogatszą osobą na świecie. Przez całe życie ogląda karty i musi pleść głupoty za pieniądze. Często to są osoby z problemami finansowymi, z nieudanym życiem prywatnym i w końcu są to osoby chore psychicznie. Uważają oni, że są kimś lepszym i mają nadprzyrodzony dar przepowiadania czegoś, co może a nie musi się, w życiu stać.
My sami, pod wpływem tych głupoty albo świadomie podejmujemy złe decyzje albo tak kreujemy sytuacje, które podświadomie zostały nam polecone, na seansie wróżbiarskim. 

 

Nie tędy droga

To jest złe rozwiązanie i nie powinnyśmy tego robić. Bo wróżka nie przeprosi Nas, jak stracimy pracę. Wróżce nie będzie przykro, jak rozstaniemy się z partnerem, bo według jej bredni nie pasujemy do siebie. I w końcu, wróżka nie odpowie przed sądem, bo nagadała nam głupot, a my pod ich wpływem dopuściliśmy się rzeczy, których normalnie nie powinno się robić.

Pierścień Atalntów książka

Pierścień Atlantów, który rujnuje życie

Jest taki pierścień, który można kupić u wróżbity. Ma nas chronić nie wiadomo przed czym i jak. Wiemy jedynie, że pierścień ten ma nas izolować od ludzi, którzy są niebezpieczni dla nas.

 

Ale o co chodzi z tym talizmanem

Pierścień ten powstał pod wpływem legendy. Nigdy i nikt tej historii nie potwierdził. Nikt też kupując ten pierścień nie wie, jak go zrobiono i kto go zrobił.
Zakładamy go na palec i według zapewnień ma się dziać tylko samo dobro. No i dzieje się.
Według zapewnień pierścień ma zaklętą moc. Moc ta chroni nas od ludzi, więc stajemy się samotnikami, podejrzewając każdego, napotkanego człowieka, że uczyni nam przykrość. Niby coś się dzieje, ale tylko w naszej podświadomości. Czasami też spotykają Nas dziwne historie, dobre lub złe. My to sobie tłumaczymy, że ten pierścień zaczął działać. Ale nie zastanawiamy się, dlaczego spotkało Nas się coś niewytłumaczalnego i dziwnego i nie zastanawiamy się  skąd ta moc i od czego i na czym ona polega.

Pierścień Atlantów spis treści

Są historie ludzi, którzy w nadziei, że będzie dobrze, kupili ten pierścień. I nagle zaczęło się dziać wszystko, co złe. Utracili miłość,  zabrano im majątki, zaczeły  się problemy ze zdrowiem. Stali się oni podejrzliwi, nie ufali  ludziom , dzień zaczynali od przeczytania horoskopu w internecie i  staczali się psychicznie w przepaść swojego życia .
Z boku wygląda to na obłęd, a nie wie się i nie widzi, że to właśnie talizman, który miał Nam pomóc, czyni w naszym życiu samo zło.

Pierścień Atlantów tył książki

Joga i medytacja

Od paru lat wiedzę fascynację kobiet jogą.

seans jogi

W zeszłym roku miałam wrażenie, że wszyscy na kwarantannie wyginają się na macie i modnie obwieszczają, że ćwiczą jogę.

Zaczyna się niewinnie. No bo kobiety chcą się zrelaksować. Siadają na matę i wyginają się w dziwnych pozach. Po tej skomplikowanej gimnastyce medytują parę chwil i zaczynają radośnie dzień. W tle zapalają sobie świece sojowe lub palą jakieś drogie drewienko z dalekich krajów, które ma  jakąś dziwną mocą. Ponoć ma  odkażać powietrze od czegoś tam. Wdychają więc tlące się opary i wierzą, że zmienia się ich życie. A drewienko i jego opary w magiczny sposób mają pobudzić intuicję i kreatywność. Po paru miesiącach bredzą, że medytacja ich uspokaja, zaczytują się w niuansach wschodnich religii i nagle hinduski bóg czy tybetański mnich jest ich bohaterem.

fragment pisma Pani o jodze

Obserwuję to z przerażeniem. Bo z fajnych babeczek, tryskających radośnie chęcią do życia, zmieniają się wychudzone i wycofane joginki. Jedzą tylko nieprzetworzone jedzenie, czerpią radość z dotykania drzew, a energię do życia zbierają, chodząc rano po trawie,i  krzycząc radośnie, że się uziemiają. Szok i bajka w jednym. 🤯

Niebezpieczna joga przód okładki

To nie jest „tylko” joga

 

Tylko “to” zaczyna się niewinnie. Z gimnastyki robi się pewien styl życia, a z medytacji kłopoty psychiczne.
Jestem bardzo sceptyczna, co do tej formy relaksu i filozofii życia.
Dzięki historii mężczyzny, który szukał ratunku w polepszeniu swojego stanu zdrowia, stał się obłąkanym joginem i wyobcowanym człowiekiem opętanym lekami i głosami mówiącymi mu, co ma robić . Z płaczem błagał on o pomoc duchową, bo kompletnie pogubił się w życiu.
To są drastyczne świadectwa, jednak warto je chociaż przeczytać. Bo za niewinnym ćwiczeniem dziwnych póz na zajęciach jogi, można wdepnąć w poważne problemy psychiczne.

spis tresci niebezpieczna joga

Czary mary u bioenegroterapeuty

 

Jak ma się problemy ze zdrowiem, szuka się każdego ratunku. Jak walczy się już o życie, nie myśli się logicznie i ucieka do każdej pomocy. I tak ląduje się u bioenergoterapeuty.

pułapka bioenergoterapii

Seans u bioenergoterapeuty kosztuje sporo. Oczywiście on nam gwarantuje uzdrowienie ale seansów musi być kilka, jak nie kilkanaście. Ale czy my się pytam, skąd ta moc? Zastanawiamy się, na czym ma polegać ta moc uzdrowienia?

Na seansie, bioenergoterapeuta nad nami się albo modli albo zamroczony swoimi mocami, odstawia uzdrawiający cyrk.

 

pułapka bioegergoterapii spis tresci

dav

Harris oszust z Anglii w katolickim Kościele

Pamiętam historie małego dziecka, które zostało zagłodzone, bo tak polecił bioenergoterapeuta. Dziecko zmarło, rodzice i uzdrowiciel zostali skazani. Przez ludzką głupotę i naiwność, że ktoś ma coś nadprzyrodzonego, umarło dziecko.

Ja raz była u uzdrowiciela z rodzicami. Uzdrowiciel był z Anglii i miał taką sławę, że przyjmował nawet w katolickich Kościołach. Pod uzdrawiającą moc jego dłoni, stało się w długich kolejkach, bo ludzka głupota nie znała granic.

Człowiek ten był z Anglii, nigdy nie udowodniono, że to on i jego “dar” uzdrawiał ludzi. Ale sprytnie oszukał on nie tylko czujność chorych fizycznie ludzi lecz też księży. Odstawiał on cyrk ze swoją mocą w kościołach, gdzie ludzie przychodzą się modlić i wierzą w Boga a nie w jego moc.

Nikt też nie śmiał zapytać, skąd ta moc się wzięła i dlatego to właśnie on uzdrawia. Dziś o nim słuch zaginał.

tył książki pułapka bioenergoterapii

Nie boję się napisać prawdy

Piszę o tym świadomie i szczerze. Wiem, że można być w takim miejscu swojego życia, że sięga się po takie rozwiązania.
Opowiadam to też cynicznie, by wzbudzić u Ciebie wątpliwości. Pytaj, szukaj logicznych wyjaśnień i nie karm swojej psychiki kłamstwami.
Jeśli masz wątpliwości lub masz problemy psychiczne w postaci lęku, braku nadziei a nawet chęci życia, szukaj też pomocy duchowej. Zapytaj o pomoc psychologa a nawet psychiatrę. To nie jest teraz wstyd lecz forma leczenia się. 

modna joga

dav

Nie dziw się, że niektórzy ludzie gubią się a jedyną już pomocą dla nich są modlitwy egzorcystów.

Tak, są księża egzorcyści w Polsce. Filmy które czasami oglądasz o opętaniu, są oparte na faktach.

Nie wierzysz? Obejrzyj film na Youtube z opętanym człowiekiem.

Tego typu filmów zrobionych przez ludzi telefonem czy przez kamerę, jest mnóstwo i wygląda to strasznie. I nie ma w tym ani śmiechu, lecz  jest wielkie przerażenie.

 

Są też w końcu ludzie, którzy kiedyś uzdrawiali czy wróżyli, a teraz głoszą świadectwa nawrócenia się i obnażają prawdę o wróżbach, horoskopach, jodze i innych zagrożeniach duchowych.

fragment strony magazynu Pani

Zagrożenia duchowe są wszędzie. One mogą spotkać Ciebie , kiedy przekroczysz delikatna granicę między nawiną wiarą w bzdury a działaniem złego.

 

7 miesięcy ago

Join the discussion 5 komentarzy

Leave a Reply