Jak przytulać chłopaka?

jak przytulać chłopaka wpis na blogu chicbykate.com

Jak ty przytulasz chłopaka, to sobie myślisz, że sama byś chciała być tak przytulana. Bo przytulanie jest miłe, z naszego kobiecego punktu widzenia.

Przytulanie to potrzeba bliskości

Co więcej przytulasz chłopaka, dotykasz go i myślisz, że zaspokajasz jego potrzeby. Myślisz, że przytulając się do niego, zaspokajasz go fizycznie. A tu jest błąd. Bo ty chcesz być przytulona w jego ramionach, a on chce być dotykany.
Przytulanie czy dotykanie, oto jest pytanie. Co chłopak myśli o przytulaniu, a co znaczy dla niego dotykanie?

jak przytulać chłopaka para na tle gazety
jak przytulać chłopaka para

Przytulać go to nie to samo co dotykać

Przypominasz sobie sytuacje, kiedy chłopak skrada się do Ciebie żeby cię dotknąć? A to muśnie Cię dłonią, a to chce cię objąć. Idąc niby przypadkiem, chłopak łapie twoją dłoń na chwilę. Ciebie jego dotyk elektryzuje. Myślisz ciągle o tym. Ale ale…To są szybkie ruchy, niespodziewane.
Ty 2 sekundowe podanie dłoni, podnosisz do aktu fizycznego, a on uważa że dał sygnał obecności swoje w twoim towarzystwie.
On jest jak drapieżnik, kąsa Ciebie wzorkiem, dotykiem. Węszy jak Ciebie zdobyć.

Metafizyczne przytulenie się

My to z bliskości do chłopaka robimy akt podniosłej sytuacji. Uważasz, że spotkanie waszych ciał, to takie jego zachowanie.
On w końcu daje znać, że jesteś dla niego kimś ważnym.
Uważasz, to zalążek wielkiej miłości. Snujesz plany, jak będzie dobrze, kiedy się oświadczy i weźmiecie ślub. Stop! Nie odpływaj w swoich marzeniach.

 

Co chłopak myśli o przytulaniu?

Dla chłopaka przytulenie się samo z siebie, to TYLKO kontakt fizyczny. Dla chłopaka takie oblepianie twojego ciała, zaczepianie, szczypanie to zachęta do kontaktu fizycznego. W końcu on sam zastanawia się, jak przytulić dziewczynę. W jego głowie pojawiłaś się Ty. Muskając twoje ciało, potwierdza swoje zainteresowanie. I im częściej to robi, tym częściej snuje plany do zachęty- do gry wstępnej z Tobą.

Czy przytulanie w ogóle ma sens?

Już widzę, jak siedzisz naburmuszona na randce. On cię szczypie, zaczepia słowami. Robi to inaczej niż uważasz, ty chcesz długiego zapadnięcia się w jego ramionach. Posłuchać bicia serca a on, no właśnie czy ten chłopak chce przytulania czy tylko obłamywania i skonsumowanie znajomości na pierwszej randce?
Tak, dla niego twoje dotykanie dłuższe czy krótsze, ma sens. Dla niego ma to ogromne znaczenie, jak pokazujesz i inicjujesz bliskość. I choć on kierowany jest hormonami i na pierwszym spotkaniu zjadłby ciebie w całości, to poświęć mu czas i uzbrój się w cierpliwość.

Nauka przytulania przez kobietę

Mów mu i sama pokazuj jak chcesz być przytulana. Dawaj mu przykłady i okazje, jak najczęściej przykłady fizycznego przytulania. Mów mu jak lubisz najbardziej. Przypominaj mu, że to dla ciebie ważne. Mów i pokazuj, że przytulanie jest fajne.

Przykłady przytulania

Jeśli lubisz być wtulona w jego ramiona, stań naprzeciw niego. Ocieraj się o jego ciało, wtop się, oddychaj głęboko i spokojnie.
Pozwól by cisza, która jest między wami, pozwoliła mu usłyszeć bicie twojego serca. Możesz się do niego tak mocno przytulić, żeby on poczuł ciepło twojego ciała, poczuć kształt Twoich piersi na swojej klatce piersiowej. Tworząc ruchami bioder ósemki, daj mu się delektować się, podczas przytulania, zapachem twoich perfum. Pozwól by twoja szyja była blisko jego nosa, by zapach twojej skóry wpił się w jego nozdrza i odurzył go zapach twojej skóry. To szalenie ważne, bo szuka zapachu twojego ciała, mózg zapamiętuje nie tylko każdy Twój ruch ale szczegół ciała.
Wierz mi, że im bliżej staniesz naprzeciw niego, tym on bardziej oszaleje. Nie pchaj się na niego. Bo twoje przytulenie ma być delikatne. Masz swoim ciałem przypomnieć o swojej kobiecości.

Przytulenie a gra wstępna

No dobra, jesteś blisko niego. Przytulasz się z nim parę minut, ale czy można ostrzej przypomnieć mu o twoim ciele, przytulając mężczyznę? Ależ oczywiście. Jeśli przytulisz go i zaczniesz od pocałunku, włóż mu swoje udo między jego nogi. Podnieś delikatnie swoje uda na jego nodze, podnieci go wtedy twój ruch i nie zapomni on tego przez kolejne 24 godziny.

Zabawa w przytulanie od tyłu

Niektóre z nas są większymi specjalistkami, jak przytulać mężczyznę. Od tyłu przytulanie też jest dobre. Gdy stoisz za nim, podejdź bliżej jego pleców. Obejmij do w pasie. Przytulanie od tyłu…To działa!
Mając swoje dłonie na jego brzuchu, masz dojście do jego bardzo wrażliwego miejsca na ciele.
Nauka mówi, że faceci mają bardzo wrażliwą skórę na brzuchu. Pozwalając dotykać się przez ciebie, on daje ci znak, że akceptuje ciebie. Robi to nieświadomie, bo to lubi. Kojarzy mu się z bezpieczeństwem, czasami podświadomość podsyła mu dobre wspomnienia. No i doceń to, bo jak on pozwala ci przytulić się do jego pleców, dotykać brzucha to tym samym masz dojście do jego bliskości. Bo mężczyzna to taki mały tygrysek, nie daje się tak łatwo. A jak już się do ciebie przekona, to to automatycznie w jego głowie twory się między wami więź.

Pamiętaj jak przytulasz mężczyznę

Za każdym razem, jak przytulasz mężczyznę, nieważne czy z przodu czy z tyłu, połóż mu głowę na jego ramieniu. Szepnij mu , że tak lubisz. I że doceniasz to, jak się zbliżacie do siebie. I jak mu sama pokazałaś jak lubisz przytulać chłopaka, przez siebie. Pokazałaś mu też jak przytulać chłopaka i to jak ty chcesz, żeby on to robił. Jak często, to już ustalcie razem.

Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *