Dobry seks w związku

dobry seks w związku wpis na blogu chicbykate

Dobry seks w związku

Dobry seks w związku ma rację bytu, jak jest dobrze między kobietą a mężczyzną. Możemy śmiało ich nazwać partnerami. Nie wymuszony lub na  zasadzie konkubinatu, czy też niekatolickie pożycie małżeńskie, lub w ramach  znajomości na jedną noc. To związek partnerski, nie zależnie od stanu cywilnego,  daje gwarancję dobrego seksu.

Więc żeby dobrze było w sypialni, powinnaś zrozumieć potrzeby partnera, a on dobrze żeby Ciebie poznał. W każdym aspekcie waszej relacji , jak jest dobrze, to i w sypialni będzie dobrze.

Jak to osiągnąć? Otóż są na to pewne sugestie.

1. Szanuj faceta, jego potrzeby, jego pasje i to jakim jest człowiekiem. Dla faceta szacunek to podstawa do wejścia w szczerą relację , w której odda się kobiecie.

2. Seks to nie gra indywidualna, ale praca zespołowa. Raz jedna drużyna zaczyna grę a raz druga. Nie ma bierności w inicjacji seksu tylko po jednej stronie.

3. Para bierze odpowiedzialność za siebie nawzajem, i może to będzie ekstremalne porównanie, że jak z tej miłości cielesnej zrodzi się dziecko, to wspólnie podejmiecie decyzję o jego losie, nawet po urodzeniu, na długie lata tego dziecka.

4. W łóżku uprawiaj seks. Sypialnia to miejsce snu i seksu a nie nocnych rozmów Polaków. Rozmawiaj z nim o seksie, dopytuj, prowokuj kontrowersyjne tematy, nabądź swobodę w mówieniu o seksie ze swoim facetem, ale poza sypialnią. Aha , i dobry seks jest w sypialni bez telewizora.

5. Seks przez niektórych nazywany jest sportem. Im więcej trenujesz tym lepszą masz kondycję i jesteś gotowa do eksperymentów. Zadbaj o urozmaicenie w  swoim seksie.

6. Schowaj wstyd przed nagością, w szafie swojej sypialni. Ciesz się seksem mimo zróżnicowanych rozmiarów.

7. Ciesz się z seksu, żartuj na jego temat, miej sama do siebie duży dystans i otwartość na nagrody w seksie jak i sugestie.

8. Czytaj , oglądaj, słuchaj. Poradniki o seksie są dla ciebie, pornografia na Pornhubie jest dostępna za darmo, o seksie fajnie się słucha podcasty, bo wszystko jest dla ludzi. Może usłyszysz coś ciekawego i wprowadzisz to do waszego seksu.

9. Wartość faceta w łóżku nie mierz jego stanem konta ze złotą kartą ani co do opływania w dobra majątkowe. Pieniądze tak jak szybko przychodzą tak szybko znikają, a seks powinien być zawsze dobry.

10. Nie wypytuj swojego partnera o seks z poprzedniego związku. Nie gadaj sama o seksie, jaki miałaś w przeszłości.
Nie powtarzaj tego co robiłaś z były , nowy partner to nowa, biała , niezapisana karta . Bądź otwarta na nowe i nie wracaj do przeszłości.

Jeśli zadbasz o siebie i faceta i będziesz interesować się seksem, to razem możecie osiągnąć bardzo wysoki poziom harmonii seksualnej.
Razem wejdziecie na bardzo wysoki poziom, ale należy pamiętać, że nic nie dzieje się samo i z  działania tylko jednej osoby, bo to za mało.
Dlatego rozmawiaj z facetem o seksie, znaj jego i swoje granice. Ustal , że wasz seks to gra dwojga, a nie trójkąty, czworokąty czy wizyty w klubach swingersów. Ustalcie czy wasze perwersyjne oczekiwania lub udział osób trzecich w seksie, są one zakazane albo dozwolone, na określonych warunkach.
Tu nie można nikogo do niczego zmusić, ale warto uzgodnić , że jeśli chodzicie razem do klubów, że lubicie prowokować siebie flirtem z inną osobą, ale nie wiążecie się z nią, ani nie poszukujecie tej osoby trzeciej do łóżka, to tak będzie zawsze. A jeśli chcecie lub macie takie marzenia erotyczne, to określacie sobie wzajemnie zasady tego seksu. Znam historie, gdzie partnerzy obiecali sobie otwarty związek, ale bez zakochania się w kochanku, przy braku zaufania, zazdrość rozbiła i zniszczyła wszystko .

Uzgodnijcie , że odmowa seksu to nie koniec świata. Że jak boli  głowa to naprawdę boli ciebie głowa, a nie jest to wymówka przed zbliżeniem.

Umówicie się, że jak jedno przechodzi jakiś kryzys- zawodowy, finansowy, rodzinny- to odmowa lub przełożenie propozycji kochania się na później , nie wynika z odrzucenia tylko kłopotów, które odbierają wam ochotę na seks.

Nie dręcz faceta, że „jestem już nieatrakcyjna dla ciebie”, „już mnie nie kochasz”, „nie pociągam ciebie”, „pożądanie się wypaliło”. Bo słowa mają moc a wielokrotnie wypowiadane, w końcu stają się prawdą.

 

No i bardzo ważne w partnerstwie, są rozmowy.
W naszym kraju seks to tabu. Choć Lewica stara się i robi, co tylko może.

To jest kilka moich sugestii i rad.

Jeśli coś ciebie zirytowało, zaciekawiło , podążaj za tym i poszukaj odpowiedzi w sobie. Bo wiele zachowań , ograniczeń ,my same mamy we własnych głowach.
Na kłopoty w łóżku są nie tylko porady online, ale też specjaliści jak psychoterapeuta i seksuolog. Iść tam po pomoc, to żaden wstyd.

Zablokowanie na seks, można przegadać , lecz bez pomocy specjalisty nie da się go samemu usunąć, jak ząb z wielką dziurą, nie jest do uratowania.

Ty i on- zawsze możecie mieć satysfakcjonujący seks.

dobry seks w związku wpis na blogu chicbykate
dobry seks w związku wpis na blogu chicbykate
Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *