Jak otwieramy się na działanie złych duchów

Jak otwieramy się na działanie złych duchów

 

   Dziś napiszę o tym jak otwieramy się na złe duchy.
To jest wielki problem u ludzi obecnie, zawłaszcza jak żyjemy w tak niepewnych czasach. Groźba wojny, niestabilność finansowa, płytkie relacje z drugą osobą, to nasz wszystkich bardzo stresuje. Chcemy szybkich i tanich rozwiązań, a od tego jest prosta do skorzystania z wielu rodzajów ezoteryki.
Kiedy korzystamy z usług otoczonych magią, nie wiemy jak mocno demony mocno mogą zawładnąć człowiekiem.

 

    Chociaż mój blog jest o miłości, związkach i stylu życia, a także o modzie, to tematy zagrożeń duchowych również uważam za interesujące i ważne.
Mimo , że zamieszczam na blogu wiele informacji z zakresu psychologii oraz konkretna wiedza o oszustach matrymonialnych, to tematy opętań i pogubienia duchowego, również uważam za znaczące i o których chcę pisać.

Ten post jest też odtworzeniem moich notatek, po konferencji z osobą która ma wiele wiedzy na temat złych duchów-z Grzegorzem Backiem.

Od wielu la,t osoby które modlą się nad osobą egzorcyzmowaną oraz sami księża egzorcyści nieraz opowiadają jak złe duchy wchodzą w nasze życie, a dziś te praktyki nabierają dużego znaczenia bo i opętań w Polsce jest coraz więcej. I nie to nie jest śmieszne ani trywialne.

Te informacje, o opętaniach, o osobach dręczonych przez złego, trzeba przekazywać i uświadamiać na temat tego, jak osoby dręczone przez złe duchy, cierpią okrutnie.
I to zło może niszczyć życie człowieka, na każdym jego etapie. Jest wiele takich osób w Polsce, które obecnie korzystają z wróżek, albo taki epizod miały kiedyś i już o tym zapomniały.

Złe duchy- one działają w naszym życiu jako złe istoty.
Mając do czynienia z demonami, można doświadczyć i zobaczyć a nawet usłyszeć , jak weszły w życie osób uwolnionych od złych demonów i posłuchać ich historii, jak złe duchy działają w naszym życiu.
One działają od chwili zetknięcia się z ezoteryką, działają sukcesywnie, niszcząc powoli życie tej osoby. Okazuje się ,że to wszystko, czego doświadcza dręczony człowiek, zostało zapoczątkowane bałwochwalstwem.
Zajmując się okultyzmem, wchodzisz w bezpośrednie w relacje z Szatanem i demonami.

Nie, to nie są rzeczy ukryte, paranormalne, ale jest to działanie diabła.

Otwarcie się na złe duchy, następuje często,nieświadomie.

Pokazanie kim są złe duchy, najlepiej zrozumieć i obejrzeć lub wysłuchać świadectw ludzi opętanych przez demony. Jest mnóstwo książek na ten temat.
Sięgając po taką lekturę,musimy zrozumieć, jak otwieramy się na działanie złych duchów.

Magia i okultyzm są bardzo niebezpieczne, o czym sobie na pewno nie zdajemy sobie sprawy.
Stąd, jak będziesz wiedzieć, jak one wchodzą, jak „żyją” z nami, co robią z twoim życiem, będziesz wiedzieć jak się od nich uchronić i jak pomóc osobie, która jest opętana.

Jak uwalniać się od złych duchów

Przede wszystkim, jak widzisz nienormalne rzeczy, czujesz lęk, bo to jest straszne i niezrozumiałe. Więc na początku ważne jest, aby nie bać się złych duchów, tylko wiedzieć jak działać,aby je wygonić z naszego życia. Trzeba w tym, być dzielnym i nie można być w tym wszystkim niemądrym. Bo skoro poszłaś do wróżki, skoro kupiłeś jakiś talizman, to duchowo zawierzyłaś „Czemuś”, lub „komuś”. A najczęściej jest do zawierzenie i otwarcie się na złe duchy.

Trzeba wiedzieć z kim i z czym mierzymy się. Stąd stawiam śmiałą tezę, że przekraczasz groźną linię do świata ezoteryki. Tam jest wiele kłamstwa, manipulacji i strachu.
I to nie jest śmieszne bo trzeba się przed tym bronić, nawet jak na początku nie groźnego się nie dzieje. A wręcz przeciwnie, dzieje się tak jak wróżka powiedziała albo jak horoskop w „Elle” czy „Fakcie” został napisany.

Świat złych duchów i jak się otwieramy

Złe duchy w życiu osoby egzorcyzmowanej, robią ogromne straty i spustoszenie. Ta osoba jest sparaliżowana, jej umysł, myśli są we władaniu złego. Wtedy szuka się pomocy i leczenia po całym świecie.

Jest pewna historia kobiety.

Osoba ta, osobiście rozmawiała z Grzegorzem Bacikiem, po konferencji.
Ta kobieta w tej rozmowie, szczerze otworzyła się i zaczęła opowiadać, co się kiedyś wydarzyło w jej życiu i dlaczego dziś (!) porusza się na wózku inwalidzkim.

W jej rodzinie, od lat, było wiele magii.
Miała ona koleżankę w szkole średniej. Koleżanka zajmowała się czarami jak i cała jej rodzina. Nawet było wiadomo , że rodzice koleżanki zajmowali się magią- voodoo.
Tam generalnie, rzuca się czary i przekleństwa. Kobieta z koleżanką zaczęły uczyć się tej magii, będąc w szkole średniej.
Lecz po 2 roku w liceum, nastały wakacje i ta kobieta zaczęła spotykać się z chłopakiem z ich wspólnej klasy. Jednocześnie, w te same wakacje jej nogi zaczęły odmawiać posłuszeństwa i zaczęły pojawiać się paraliże.
Nie było żadnych medycznych wytłumaczeń, na to co stało się z jej nogami. Około 30 lat temu to się stało i dzieje się tak do dziś, nie może stać o własnych siłach, na swoich nogach.
Przyjaciółka zaczęła jej znajomości z chłopakiem, zazdrościć. I ten chłopak w niedługim czasie, odszedł później do tej jej przyjaciółki.

Na studiach odzyskała kobieta ta odzyskała władzę w nogach. I może to niemożliwe, albo dziwny zbieg okoliczności, ale znowu ta jej koleżanka zaczęła ją ponownie nawiedzać w akademiku, na studiach.
I ta kobieta połączyła fakty, że zachowanie koleżanki i jej magia wpływały na jej zdrowie.

Co ciekawe, obecność na mszach uzdrawiających tej kobiety, powodowały, że podczas mszy zaczęła poruszać się. Ale władza w nogach przychodziła, gdy tylko msze o uzdrowienie kończyły się a ona przekraczała próg Kościoła.

Stąd, jak masz do czynienia z opętaniem, warto uczestniczyć w mszach o uzdrowienie, i w jak najczęstszy sposób , oddać się Bogu i chodzić na te msze. Ich odprawianie, gdzie i kiedy, na terenie danego miasta , szybko znajdziesz w internecie.

Kim są demony?

Świat złych duchów, to obecność aniołów stworzonych przez Boga.
Te anioły miały swoje zadania i mieli być blisko człowieka. W zamyśle Boga aniołowie ci, mieli nam służyć. Otrzymali oni, bardzo dużą wiedzę od Boga.

Otrzymali też wielką intuicję, przeczuwając przyszłość i konsekwencje naszych decyzji.
Źli aniołowie, otrzymali też moc działania w naszym życiu. Aniołowie obecnie jak i kiedyś, żyją w przestrzeni, bez czasu. I to kiedyś, byli dobrzy aniołowie. My możemy zwracać się do nich i za ich pośrednictwem prosić u u Boga o pomoc .

I co najważniejsze, to są pomocnicy Boga , bo tylko Bóg, wie co będzie dalej.
Warto przy tym pamiętać, że tak samo my, możemy prosić o pomoc u Świętego Ducha.
I też jest dobry anioł.

Pan Bóg każdej istocie daje wolność. I to samo tyczy się aniołów.
Ich czas nie przemija. Bóg stworzył ich tak, aby to anioły miały wolną wolę, jak chcą działać. Bóg pokazał aniołom, że jak będą blisko Niego, to będą uczestniczyć w życiu t Nas- ludzi.
Bóg pokazał też aniołom, że jest ktoś kto będzie im królował- Jezusa.
I Jemu mieli oddawać pokłon. Pokazano też im, że ludzie będą mieli różne koleje losu i że my jako ludzie będziemy mieć dzieci. Ale aniołowie nie mogą tego czynić i to odróżnia między innymi nas od aniołów.
Demony stąd bardzo nie na widzą kobiet i ich łona, które może dawać życie następnemu. Stąd demony często atakują kobiety i świadectw opętań i uzdrowień jest mnóstwo, zasłyszanych właśnie z ust kobiet.

Aniołowie, którzy się zbuntowali- to były demony, które odeszły od Boga.
Aniołowie, ci to są stworzenia, niewidoczne, nie mają ciała ale mają naturę, która może być grzeszna. I demony wyrażają pychę i śmiało deklarują, że nie będą uniżać się przed ani Bogiem ani Maryją.

Kolejna zasłyszana historia na konferencji, tyczy się pewnego człowieka.
Mężczyzna ten wie, że jest w objęciach demonów, korzysta z ich mocy. On jest w pełni tego świadomy, że żyje otoczony demonami i że one kierują jego życiem. On potrafi wiele zrobić, ale jak sam zaznaczył, że to demony robią to, w świecie realnym za niego.
Mężczyzna wchodzi w świat demonów przez medytacje.
On wie, jakie jak wielką mają moc demony , jak się przyłączają do danego człowieka.

Mimo tych strasznych informacji, człowiek ten czuje, że Bóg jest najwyższy i ponad wszystko. Demony też o tym wiedzą i wierzą w Boga. W tym świecie duchowym, niewiarygodne jest to, jak Bóg walczy za każdego człowieka, nieważne czy opętanego czy zdrowego. Zaś demony na odwrót , nienawidzą każdego człowieka i walczą do upadłego, żeby mieć ciało człowieka, do dręczenia go albo wykonywania przez jego ciało strasznych rzeczy, i jego umysłu, żeby przez jego świadomość wypowiadać wiele złych słów.

Pada pytanie, czemu nie odejdzie do Boga?
Mężczyzna ten, bez zająknięcia odpowiedział, że on w tym wszystkim, czuje, że ma władzę i to co robi, zawdzięcza demonom. On uwierzył w tą swoją moc i ma ogromną pychę, wręcz chełpi się tym, jak kogoś „uzdrawia”, jak mu „przepowiada” przyszłość, jakie leki/zioła/rytuały zaleca.

W magii i okultyzmie,po pewnym czasie spotyka się tych ludzi jak mocno schorowanych i pogubionych. Oni chcieli pomóc a otrzymali brzemię. Ci ludzie wierzą, że dzięki temu, że nagle zostali uzdrowieni u jakiegoś znachora, czują że coś znaczą. Że są kimś.

Czary, wróżbiarstwo, astrologia, chiromancja, przepowiednie, talizmany, horoskopy, w Piśmie Świętym wymienia się wszystkie, te dziedziny, które zachęcają do panowania nad człowiekiem i czasem. Chce się dzięki temu być ponad Bogiem.

Mężczyzna , który uzdrawia z demonami, ten stał się sam dla siebie bożkiem. Osoby, które wchodzą w okultyzm, mają więc wielką pychę. Korzystając z okultyzmu i wchodząc w ten świat, zawierza całe swoje życie szatanowi. Zaczyna się inaczej myśleć, zachowywać się. Lubie owładnięci demonami, nie rozpoczną dnia od wróżby , czy przeczytania horoskopu (!!!).

Magia jest czymś, co można robić z pomocą demonów.
I tak samo mówią ludzie, którzy się tym zajmują. Oni muszą otworzyć się na świat duchów, by móc wróżyć, przepowiadać , rozwiązywać czyjeś problemy z wahadełkiem, kartami, czarami.
I stąd osoby, które idą po te pomoce, dobrze jak są oni tego świadomi, a jak nie to są niewinni jak baranki, które idą na rzeż.

Naszą bronią, w tym wszystkim, jest modlitwa, zawierzenie się Bogu, wyrażając chęć bycia razem z nim. A demony , w życiu człowieka, nie patrzą na serce, tylko na okazje aby złamać człowieka, zastać go na chęci odejścia od tej miłości do Boga.
Aleister Crowley, właściwie Edward Alexander Crowley, założyciel satanistycznego kościoła w Ameryce, uważa że to właśnie demony robią w w okultyzmie. I co ważne, demony nie widzą nas, nie mają dostępu, jak my im na to osobiście nie pozwalamy. Bo to jest grzech ciężki. Pan Bóg nas chroni, bo Jemu na nas, bardzo zależy. I jak my odpychamy Go , odwracamy się od Niego plecami, wtedy Bóg nie może na siłę, przytrzymać nas.
Otrzeźwia nas dopiero wtedy, kiedy w życiu pojawiają się problemy. Daleko nam wtedy do modlitwy, nie zaglądamy do Pisma Świętego.

Pamiętaj, że wszystkie dziedziny magii, to łamanie pierwszego przykazania.

Nie jest też tak, że jak raz poszło się ,do wróżki to od razu dotyka nas opętanie. Ale jeśli później pójdziesz na mszę i przeprosisz Boga szczerze, to modlitwa i opieranie się magii , może nas ominąć.

Wchodząc w świat magii, to jest tak jakbyś wszedł do dziwnej sekty.
Więc nie korzystaj ,na przykład, z wróżb na Andrzejki, nie idź do wróżki. To jest trudne, bo wielu będzie ciebie namawiać, śmiać się, że to przecież żarty, inni w końcu stwierdzą, że wróżka co opowie coś fajnego i tak się stanie, stąd dlaczego by z tego nie skorzystać.
Ale my wtedy nie zastanawiamy się, kto lub co to zrobiło? A tak właśnie działają demony. Trzeba bardzo chronić dzieci, zwłaszcza te małe, które mają małą świadomość tego, co to wróżka, co to czary.

Idąc do wróżki, demon nie powie ci, że z tobą tam idzie. Demony są o wiele bardziej okropnie, o wiele bardziej przerażająco wyglądają , jak to pokazują w filmach amerykańskich.

A demony oprócz tego, że robią złe rzeczy, to jeszcze bardzo mocno wpływają na myśli człowieka. Osoby opętane czują rozdrażnienie, niepokój. To strasznie męczy człowieka.
Po uwolnieniu , też te osoby mają obsesyjne myśli. I one są cały czas, dzień i noc. I to właśnie, są demony, które kiedyś były w twoim życiu, a dziś sprzeciwiając się tobie i zadręczają do skraju wyczerpania psychicznego.
I jedne , dręczone myśli, przemieniają się na kolejne inne, dręczące i straszne myśli.

Człowiek, który otworzył się na okultyzm, będzie doświadczał różnych ataków. Bo od tej wewnętrznej strony otworzyliśmy się na demony, i to robią w doskonały sposób, wchodząc w nasze życie.

Osoba, która chce się uwolnić, jest katowana przez demony.
Złe duchy, wytwarzają lęk nawet przeciwko samym demonom.
Demony tworzą wielki lęk, obezwładniający , niszcząc normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. To mówiły często osoby opętane.
Wchodząc w magię, osoby mówią, że chcą być wolne i szczęśliwe, ale nie chcą przyjść do Boga. Bo one nie wiedzą i obawiają się, że może dojść do jeszcze większego dręczenia, stąd są tak mocno przelęknione.
Takie osoby widzą obrazy, straszne życie i sceny z normalnego życia, ale są one tak drastyczne, że aż przerażające i nie chcą tego mówić niekomu.

Przykład, osoba opętana widziała symbole okultystyczne. Rozpoznała bardzo wiele z nich. A słuchając modlitwy do Boga, była paniczna reakcja, wygięcia ciała w nienormalny sposób, lewitowanie, unoszenie się, rzucanie o ściany ciałem. Demony boją się uwielbienia i stąd tak mocno wystrzegają się Boga.

Demony były w niebie i one wiedzą , że modląc się uwielbieniem , to one zawsze zostają zdemaskowane i zniszczone.

Przyjrzyjmy się więc, jak demony przejmują nad nami władzę.

Trzeba pamiętać, że mając do czynienia z demonami, to one są bardzo inteligentne. Obronimy się przed nimi tylko modlitwą do Boga, o uwolnienie się od złych mocy. Jeśli kapłan modli się nad wami, że odciąć i zamknąć obrazowo „drzwi” do świata demonów, uwolnić was od przekleństw, to tak się stanie. Ale my sami też musimy w to uwierzyć.

Ale czasami są efekty, jak kiedyś mieliśmy do czynienia z demonami, one tracą prawo od was, łamiemy ich ochronną modlitwą od przekleństwa i żeby oddały nam władzę nad swoim życiem.
Jeśli my przestajemy wierzyć w łaskę i moc od Boga , to wyłączamy się spod takiej władzy. Demony to chcą i nie chcą zrezygnować z Nas.
Stąd jak jesteś dręczona, mocno modl się , to demony będą się od nas odsuwać, ale trzeba przy tym ogromnej determinacji.

Natura złych duchów to jak psychopaci wśród nas. Psychopata nie czuje, nie współczuje. Normalni ludzie współczują, robią wszystko żeby nie przedłużać czyjegoś męczenia. A demony podnieca jeszcze większe cierpienie i zadawanie bólu owładniętemu nimi człowiekowi. Strach i lęk to ich pokarm, dajemy im większa moc, panicznie się ich bojąc.
Ale jeżeli będziemy nad tym pracować, demony odczują mniejszy lęk, ale mimo tego one będą wymyślać, jak przejąć nad nami władzę.

Seanse, hipnozy to wejście i oddanie się demonom. Nawet bierna obecność i obserwacja w tych sesjach, może „otworzyć” nas na demony.
Więc ty jako katolik, nie możesz w tym brać udziału, bo nie ma możliwości przywołania duszy zmarłego. To Bóg tak postanowił.
Więc jak ktoś ci mówi, że w seansie spotkasz duszę zmarłego, to to jest nic innego, jak spotkanie z demonami.

Wywołanie duchów to nawiązywanie bezpośrednie do kontaktowania się z demonami. Nie ma czegoś takiego, że my możemy przywoływać dusze zmarłych, albo przyzwolić na kontakt z duszą. O to można prosić tylko Boga.

Wróżbiarstwo

Niewolnica opętana przed demona, która wróżyła, sama tu na ziemi. była wróżką. Już w samej Biblii jest mowa o wróżbiarstwie, na przykładzie losów świętego Pawła.
Święty Paweł, mógł ją uwolnić, i to zrobił ale sam mógł najpierw poddać się wróżbą tej kobiety, jednak nie skorzystał z jej „talentu”.
Z demonami nie ma dyskusji, wszystko co od nich mamy, musimy to wyrzucić.
Ludzie którzy byli otwarci na okultyzm, jakieś praktyki satanizmu, to u takich osób takich, pojawiają się doznania mistyczne. Pojawiają się momenty mistyczne, pojawiające się podczas częstej modlitwy. Osoby uwolnione, doznają wizji i widzą osoby umarłe, albo przeczuwają czyjąś śmierć. To z całą pewnością możemy mieć dowód, że ten „talent” pochodzi od demonów. Bo Bóg nigdy by nie dopuścił się do tego.

Jest wiele książek , które opisują świadectwa osób związanych z magią.
Nawet jest świadectwo kapłana- egzorcysty, który po wielu latach, powiedział, że przed wiele lat, po uwolnieniu od szatana i opętania, miał doznania wizjonerskie. Stąd wyobraź sobie, jak śmiałe są demony, jak za nic mają świętość.

Pewna osoba, uzdrowiona, kiedyś modląc się przed ołtarzem w Kościele,poczuła i zobaczyła, jak stanęła przed nią święta Tereska. Któż by nie chciał widzieć, np. ojca Pio, czy Jana Pawła II. Ale ta święta Tereska, od byłej opętanej po uwolnieniu, zasłoniła jej cały ołtarz i Najświętszy Sakrament, podczas tego pojawienia się.

Demon nawet pozwoli mu na obecność Boga, ale na przykład nakłada ścisły post po nawróceniu się, taki, że ktoś był na granicy śmierci, z wycieńczenia. I to właśnie jest przykład na to, jak jeszcze działa demon, od czasu, po uwolnieniu się od niego.

Była młoda osoba, mając 15 lat już zajęła się wróżbiarstwem. Zarabiała na życie również poddając się prostytucji. Więc można sobie wyobrazić , co się dzieje jak się jest opętanym. Prostytucja i wróżenie, dla kobiety to najokropniejsze życie, nie prawda?

Osoby wróżące uważają, że mogą przewidzieć przyszłość. Są w stanie bardzo dokładnie przewidzieć w super szczegółach, przyszłość. Ale tak nie musi być, bo tylko Bóg to potrafi. Idąc na taki seans, idziesz też na spotkanie z demonami. I one będą tak długo z Tobą, aż się ta przepowiednia nie ziści.

Uważaj też na Reiki, czy na bio energoterapię lub jakieś dotykanie i leczenie energią.
Wszędzie tam, gdzie odwołujemy się do leczenia poprzez przekazywania energii, to działanie złego. Poprzez jogę, też możesz nieświadomie, wdepnąć w kontakt z demonami. Można nawet nie widzieć, z kim i jak mocno jest się zniewolonym demonami.
To nie jest energia kosmiczna, lecz ze świata demonicznego.

Bioenergoterapeuta nigdy nie może ciebie dotknąć, tak fizycznie, bo niestety wtedy dochodzi się do związania danego demona z twoim ciałem. Będą związane z Tobą i pomału wnikać w twoje życie.
Stąd zawsze pytaj się, jak to działa, skąd jest ta energia , czy to energia duchowa? Bo jeśli tak, to jest to zaproszenie demona do twojego życia.

Homeopatia, polega na tym, że nie ma żadnej substancji chemicznej.
I sami homeopatów też leczy się bez substancji czynnej ale za pomocą energii.
W internecie jest historia Haliny Bogusz. To jest lekarka, która była kiedyś homeopatką. Jej świadectwo opisuje sama najpierw od strony medycznej, ale a później jako walkę o uwolnienie podczas opowiadania swojego świadectwa. Opowiedziała, że ta homeopatia w jej życiu, niszczyła życie dalszych osób w jej rodzinie.
Spotyka się bardzo dużo ludzi młodych, lat 15. Są satanistami. Deklarują że modlą się do Szatana.

Stąd wynika że trzeba interesować się tym, czym młodzi sami interesują się dziś , co czytają, co oglądają w internecie.
Stąd jak już widzisz czarne koszulki z demonami, czarnymi stworami, to zamień je świadomie na koszulki z aniołami, ze znakami wiary chrześcijańskiej.

 

jak otwieramy się na swiat zlych duchów wpis na blogu chicbykate.com
jak otwieramy się na świat złych duchów wpis na blogu chicbykate.com
Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *