Żona geja cz.2

Żona geja

   Czasami nie wiesz, że za zasłoną  z pozoru pięknego małżeństwa kryje się dramatyczna historia innej kobiety, i że ona to żona geja.

Ostatni post, który przeczytasz tutaj https://chicbykate.com/zona-geja/   , nakreślał rys jaka kobieta staje się żoną geja. Dzisiaj przejdziemy przez ich dramatyczne opowieści. Napiszę jak one żyją, dlaczego tkwią w małżeństwach z gejami,  i jak sami geje podchodzą do małżeństwa z kobietą i co powinno zmienić się w Nas , w otoczeniu, opinii publicznej, by tych dramatów było jak najmniej.

 

No to zaczynamy…

Acha, sama tej wiedzy nie zdobyłam, lecz przeczytałam wstrząsający reportaż autorstwa Marii Mamczur, który zainspirował mnie to pisania więcej na ten temat. Nie będę milczeć, wolę działać- pisać i uświadamiać.

żony gejów zdjęcie książki na blog chicbykate
żony gejów zdjęcie książki na blog chicbykate

 

Żona geja milczy w ukryciu

   Żona geja, odkąd dowiaduje się , że została oszukana, ogarnia ją strach. Wstyd to główne uczucie, które obejmuje umysł żony geja. Wstydzi się przed światem, bliskimi i sama przed sobą. Bo jak to się stało, że on ją tak oszukał, a ona tego się  nie domyśliła. Nic nie zauważyła? Wstyd na dłuższą metę przeradza się w złość. Bo komu się ona teraz może wyżalić, że on ją perfidnie oszukał, a życie z nim, jest jak w klatce, jest uwięziona i zła i co najgorsze… musi milczeć.

   Żona geja, z chwilą kiedy dowiaduje się o tym, traci kontakt z rzeczywistością na jakiś czas, z własnej woli albo mimochodem. To znaczy, nie zwierza się nikomu, unika spotkań, zamyka się w 4 ścianach.
Wstyd się przyznać, że jest się żoną geja. Wstyd się przyznać, że ma się z nim dziecko. Wstyd i obrzydzenie ona ma do jego kochanka, który zrujnował jej życie.
Wstyd się też przyznać, że od ślubu nigdy się z nim nie kochała, albo pożycie małżeńskie kompletnie zanikło, kiedy jego kochanek wkroczył w ich małżeństwo.

Seks z gejem

   Jego nie ma. Są historie kobiet, które wyszły za mąż i nigdy nie kochały się z mężem. Po latach, kiedy już ją samą denerwuje to białe małżeństwo, idzie do specjalisty. Szuka winy u siebie, a często to rozmowa z seksuologiem rozwiewa wszelkie wątpliwości.

   No bo świat po części kręci się wokół seksu. Jeśli jesteś szczęśliwa, to masz bogate pożycie seksualne. Masz kasę i sukces życiowy, to na pewno masz też udany seks. Jesteś kobieca, piękna, wzbudzasz pożądanie, to też masz na pewno udany seks.
A jak już na pewno jesteś w związku małżeńskim, on mega ciacho, ty niezła foczka, to na pewno kochacie się według wszystkich pozycji wymienionych w Kamasutrze.
Jak masz dziecko u swego boku, a jesteś mężatką, no to jak to się mogło stać do cholery, że masz je z gejem?

   Seks uważa się za naturalną potrzebę człowieka, to najintymniejsza relacja jaka łączy Ciebie z facetem. Jesteś z nim, to świat włazi wam do sypialni i feruje wyrok, że 3 razy w tygodniu to na pewno u was to minimum.

Psycholodzy znają historie białych małżeństw. Lecz przestrzegają, że bez spoiwa, jakim jest seks, grozi ci zaraz rozstanie, rodzina z nim nie wchodzi w rachubę, on jest z tobą tylko dla zysku materialnego, albo społecznego.
   A przecież seks, to nie tylko początek do dania człowiekowi życia, ale też seks poprawia zdrowie psychiczne i fizyczne. Ty masz dobre samopoczucie, czujesz się spełniona, a częsty seks sprzyja lepszym parametrom kardiologicznym Twojego serca, seks też opóźnia proces starzenia, omija ciebie depresja i niskie poczucie wartości.

No i pomyśl o niej, żonie geja, którą świat ocenia jak wyżej, a ona albo kocha się z nim raz w roku, albo on się po prostu zmusza, by z nią- żoną kochać się tylko po to, żeby ona się nie połapała. A tymczasem, on codziennie popołudniu puka się ze swoim kochankiem.

   Często jak idą do psychologa, albo na forum kobiet zwierzają się anonimowo, to piszą że:
„był w ciągłe zmęczony. (…) zamknięty emocjonalnie, mąż budzi we mnie niechęć.”;
„u mnie bierny jest od roku po naszym ślubie. (…)zastanawiam się, ile mężczyzna może wytrzymać bez seksu. (…) nie jestem nimfomanką, ale żeby chociaż raz w tygodniu?”;
„jestem 7 lat po ślubie, a ja jeszcze nie przeżyłam nocy poślubnej…(…)smutek, jaki widać w moich oczach , jest już nie do ukrycia”;

   One nie wiedzą, że to nienormalne. Wymyślają, że ich partnerzy może mają jakieś schorzenia, albo są niedojrzali emocjonalnie. A jak już im się kończą wymówki, to gdybają, a może on jest gejem?

Geja nie wyleczysz

   Kiedyś, w czasach wielkiej ciemnoty, a było to niedawno, co ciekawe, bo to było  do połowy XX, homoseksualistów leczono elektrowstrząsami, zwanymi terapią awersyjną.
Dobrze, że w Polsce mamy profesora Zbigniewa Lwa -Starowicza, który rozwiewa w tym temacie, wszelkie wątpliwości. To czy jesteś heteroseksualna czy homoseksualna, to leży w twojej głowie, a nie w twoich genitaliach.
Lecz udowodniono, że jak dojrzewasz, to przeżywasz fazę rozwoju erotycznego- fazą homofilną. I jak przechodzisz przez tą fazę i rozwijasz się kompletnie, to stajesz się osobą heteroseksualną. A jak nadal tkwisz w tej fazie mentalnie , to w konsekwencji stajesz się gejem albo lesbijką.
I to jest nie do zmienienia. Takie ukształtowanie jest trwałe, jednoznaczne, nie podlega terapii.
W 1991 roku, decyzją WHO homoseksualizm usunięto z listy chorób.

Gej i jego ślub

   Facet może być gejem, zarówno wśród zwykłych ludzi, ale też w kręgach arystokratycznych. Ponoć na angielskim dworze, niektórzy członkowie rodziny, mają orientację seksualną skierowaną w kierunku homoseksualnym.
Też tam, dla przykrywki, zdarzyła się historia arystokraty, który był gejem i ożenił się z kobietą. Z żoną postarał się aż o 3-kę  dzieci, i za porozumieniem stron, arystokrata miał na boku swojego kochanka. Żyli w takim układzie przez jakiś czas, aż doszli do wniosku, że geje powinni sami stworzyć związek. Była żona tego arystokraty, nawet była świadkiem na ślubie gejów. Można ? Można!

   Czy ta była żona geja była wielce wyrozumiała? Według psychologów, jak uświadomisz sobie, że z mężem gejem nie stworzysz takiej relacji, jaką chcesz, to lepiej się z niej uwolnić. Dać sobie obu szansę, by zamknąć pewien okres życia, a otworzyć się na nowe, lepsze, z heteroseksualistą.

Ukryty gej

   Myślę, że najgorzej mają żony gejów, którzy nie chcą wyjść z ukrycia. Wtedy takie żony gejów, są strasznie złe, gniew nie schodzi im z twarzy, nie dziwię się. Też stała bym się Królową Lodu. A one oprócz lodu w sercu , kierują się nienawiścią a ich kłamliwe życie chyli się ku upadkowi. One udają, a ich życie jest jak w teatrze, trwa w dobrze granej sztuce, popieprzonego małżeństwa z gejem.
Jak już napomknęłam, ukrytym gejem, jest ktoś z królewskiego dworu. Po dziś dzień, płaci wielki haracz mediom , by nie publikowali jego zdjęć z kochankami, złapanymi w zbyt dużej  poufałości z nim. A facet codziennie bryluje w rządach Wielkiej Brytanii , puszczając ci oczko z tabloidów :).
I tych gejów, uważam za najgorszych.
Biorą żony by mieć alibi, bo boją się skandalu i kompromitacji w oczach państwa.
A żeby nie być gołosłowną, to sprawdziłam portale dla gejów.

Są to:
https://znajdz.lgbt/strona/randki/www/gejowo-anonse/
www.queer.pl

https://homomaz.blog/

 

  Ponad 60 % użytkowników tych portali, ma ogłoszenia żonatych mężczyzn, którzy szukają kochanka.
Szukają partnerów do seksu, przyjaźni, albo mają oferty wynajmuj mieszkania do wspólnych schadzek i dzielenia się kosztami jego utrzymania.

A oto fragmenty tych ofert:
Jestem żonatym 40 latkiem (…)
„chcę popisać  i popieścić się z kochankiem(…);
„chcę poświntuszyć i pośmiać się z Tobą…”;
„chcę poznać innego żonatego, nie pożałujesz! Buziaczki”;
„szukam do dłuższej relacji…tylko żonaty”;
„szukam żonatego do dłuższej relacji(…), mam apartament do wspólnych schadzek”;
„ szukam szczupłego, zadbanego, podaj swoje cyferki ;), moje to 190/89/16”;
I tak dalej i tak dalej.
Możesz zagłębić się w ogłoszenia, możesz szukać ogłoszenia swojego męża, możesz zaczepiać, pisać, ukrywać się pod męskim nickiem…i możesz też oszaleć. Zwariować bo szpiegujesz jego poczynania w internecie.

Gej, który gra w otwarte karty

   Możesz też w odmętach internetu znaleźć ogłoszenie geja, który szuka do związku kobiety.
Tacy geje, stawiają sytuację uczciwie. Od razu mówią, że są gejami.
Od razu kobiecie dają wybór czy chce być w takim „układzie”, czy nie.
Może to być przystojny lekarz, albo seksowny sędzia, a może to być też nieśmiały polityk, który dla kampanii i wygrania mandatu do Sejmu, chce mieć „zaplecze.”
Wy razem wyglądacie okej, nie wzbudzacie podejrzenia, on nawet daje ci przyzwolenie, na twoje zdrady, posiadanie faceta-kochanka, bo on od dłuższego czasu ma związek ze swoim partnerem, ale żeby ugrać mandat polityczny, lub zbudować dobry wizerunek lekarza, lub jako sędzia nie wzbudzić żadnych wątpliwości i mieć nieposzlakowana opinię- wchodzą z Tobą, w układ.

Żeby uwiarygodnić to zacytuje Ci fragmenty ogłoszeń:
„Jestem 25-letnim gejem…marzy mi się rodzina. (…)szukam kobiety do przyjacielskiej relacji.
Wyglądać to będzie tak, że dwójka przyjaciół, prowadzi wspólny dom. A my jesteśmy białym małżeństwem. (…)Szanujemy się i razem kroczymy przez życie.”;
„30-latek szuka aseksualnej -bardzo chętnie lesbijki – kobiety do stworzenia białego związku…”
„Mam 34 lata, chcę poznać sympatyczną panią…(…)wyglądam na hetero, szukam pani wyglądającej kobieco. (…)chcę stworzyć związek oparty na zaufaniu i przyjaźni…”

To wszystko szokuje. 30 lat temu wykreślono homoseksualizm z listy chorób.
Z jednej strony, media oswajają nas z gejami. Był nawet  telewizyjny show, gdzie w willi zamknięto gejów, a oni przez 4 tygodnie konkurowali o względy najprzystojniejszego geja- nazywali go Księciem.
W serialach singielki też miały gejów. Przedstawiano je, jako roztrzęsione singielki, które z braku wolnej przyjaciółki, kumplowały się z gejami.
Gejów pełno w reklamach, którzy ze swoim boskim ciałem reklamują perfumy, bieliznę męską.
Ale są też takie popieprzone historie, które są opisane w prozie czy na wielkim ekranie, gdzie kobiety mają dzieci z gejami, i same są w związkach z nimi.
Oswaja się nas z tym tematem.

   Geja natomiast na pewno nie znajdziesz na paradzie równości, kiedy sam w domu ma żonę i dzieci.
Geja czasami ciężko jest zdemaskować. Bo on jest jak kameleon. Może być aktywnym albo nieaktywnym gejem i mężem. Może być żigolakiem dla bogatej kobiety, może być młodym 18 latkiem w związku z 50 latkiem, który zakochał się w nim, bo był jego nauczycielem.

   Problemem oszukanych żon gejów jest spory, między innymi dlatego, że my w Polsce nie mamy porządnej edukacji na temat zdrowia seksualnego. Wiele jest niedouczonych, wielu z nas coś tam poogląda w internecie,albo poczyta w literaturze fachowej.
Jeszcze wielu z nas uważa, że geja trzeba zamknąć w psychiatryku i leczyć go lewatywami, aż mu zbrzydnie seks z innym facetem.

Jeszcze gorzej jest z tym, że my w publicznej debacie, z braku wiedzy nawet mylimy pojęcia, traktując terminu gej, na równi ze słowami pedofil.
Po lekturze reportażu Marii Mamczur, uważam że gejom powinno się pozwolić być gejami. Dać im społeczne przyzwolenie do bycia gejem, po to, by nie rujnowali przez swój strach, życie kobiety.
Wiele gejów, ukrywa się, bo chcą mieć żonę i dziecko. Ale nie liczą się kompletnie z tym, że takiej kobiecie i dziecku robią ogromną krzywdę. Dziecko ze strachu, dziecko bo lepiej wygląda przy nim, dziecko żeby nie zdemaskowali go, jest wysokim i bezpardonowym egoizmem, ze strony geja. Kobieta nie może w tym wszystkim być jego parawanem. Dziecko i żona nie są po to, by być jego alibi.

Kiedy gej ma 20 czy 30 lat, ma duże libido, wysoki testosteron. Miota się po  horyzontach swojego życia, a to z kobietą, a to z lesbijką, aż w końcu osiada w swoim życiu seksualnym z mężczyzną. Ale jak gej staje się 60 latkiem, to z wiekiem coraz więcej rzeczy mu się nie chce. Kobieta staje się dla niego niewidoczna, a pociąg seksualny staje się coraz bardziej problematyczny. Przy emeryturze proponuje jej układ, taki trójkącik z dwoma penisami. 

Nie uważam, że dobrym wytłumaczeniem dla żonatego geja, było to, że on nie potrafi wybrać. Że on ma poczucie winy, że jest z nią, a rani jego i na odwrót. I nie jest dobrą wymówką też to, że ona ma to czego on nie ma i to czego kochanek nie może  mu dać- czyt. potomstwo! Tak, oni mają silne pragnienie posiadania dziecka, czego  mój umysł nie ogarnia, bo jestem po stronie czystej biologii a nie skrzywienia w rozwoju seksualnym. Ona może dać mu dziecko, a on spełnienie seksualne. Nie można krzywdzić ludzi, tylko dlatego, że jedni dają spełnienie emocjonalne a inni biologiczne.

Homoseksualizm ujawnia się po latach. Odkrywają to też rodzice, w końcu własna żona. Jest sporo kobiet które przesuwa granice kompromisu i akceptuje to, że mąż jest gejem. Ale to działa tylko wtedy, gdy małżonkowie są wobec siebie na 100% szczerzy. Wtedy taka kobieta wie, że ma dwóch facetów.
Ale są też kobiety, które nie chcą o tym rozmawiać bo tkwią w impasie, nie wiedzą jaką podjąć decyzję.

Zawsze w takiej sytuacji są jakieś zyski i jakieś straty. Lecz najgorzej według mnie jest wtedy, gdy on tak kłamie przed nią, że o jego gejostwie ona dowiaduje się od koleżanek. Nie funduj jej takiego wstydu i szoku towarzyskiego.

Do następnego postu , pa!

żona geja cz 2 post na blogu chicbykate
żona geja cz 2 post na blogu chicbykate
Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *