Żona geja

Żona geja

   Czasami patrzysz na historię jak z bajki, ona jest piękna, on przystojny, żyją szczęśliwie, lecz za zasłoną małżeństwa nie wiesz, że to żona geja.

   Nie planowałam napisać tego postu. Sięgnęłam w bibliotece po książkę Marii Mamczur i tak po prostu chciałam się wczytać w plotki o żonach gejów. Myślałam, że tam będzie humor, hot story, smaczki, o których nie wiesz. A po lekturze jej reportażu, moja głowa była sfiksowana. Temat mnie przerósł. Byłam wstrząśnięta i zszokowana.
Chciałam się wyedukować a dziś tak naprawdę napiszę ten post, żeby wyjaśnić, przestrzec, uchronić – nas kobiety.

Homoseksualizm to nie jest łatwy temat. Maczam moje oczy obecnie w poradnikach o seksuologii i wiem ,że to orientacja seksualna, która w tobie się określa, na pewnym etapie rozwoju. Jej nie wyleczysz, jej nie zagłuszysz, ona po prostu jest w tobie i się sama definiuje.
I wszystko było by okej, gdyby nie fakt, że faceci kochający partnerów tej samej płci, ładują się w małżeństwa z kobietami.
To jest szok, jakie oni mają podejście do tego, jak się z tego tłumaczą i rzadko przepraszają, że zniszczyli życie tej kobiet, ich dziecka, rodziny.

W tym poście postaram Ci się przekazać, w ślad za wywiadami i zgromadzoną wiedzą Marii Mamczur, o co chodzi z żonami gejów.
I może przeczyta to albo przyjaciółka takiej kobiet- żony geja, albo sama żona geja. Nie pomogę podjąć decyzji, ale może przedstawiając mimo chodem swój punkt widzenia, jako kobiety i prawnika, ty sama będziesz o kolejny krok do przodu, w tym, co zrobić jak dowiadujesz się, że wyszłaś za mąż, za geja.

Patrzysz na nich z zazdrością. Ona pełna kobiecości, on przystojny jak z żurnala. Mają bogaty dom, dobrze prosperującą firmę, co chwilę jadą na wakacje , nie brakuje im niczego. Dzieci są zdrowe, a ona nie ma nic specjalnego do robienia, więc chodzi do fryzjera, na masaże, do kosmetyczki, do kina, czasami wyjeżdża sama do spa.
No nic jej nie brakuje, no nie? Aż płoniesz z zazdrości, że ty tak nie masz.
Ale w tym wszystkim jest rysa na szkle. Nie wiesz, że ona nie jest dotykana przez niego, on w łóżku unika kontaktu, po południami nie ma go w domu. Weekendy spędza po męsku. Mijają się w tej złotej klatce, ona jest samotna, on zakochany. Między nimi jest kochanek. Często młodszy, namiętny i w pełni zaangażowany. Tak, dobrze przeczytałaś, jest kochanek jej męża a jej mąż prowadzi podwójne życie, ona się domyśla, on już niespecjalnie się z tym kryje.

W głowie się nie mieści, że tak atrakcyjna kobieta wpakowała się w związek z gejem i w tym tkwi.
Nie znasz jej emocji. Nigdy nie przeżyłaś zdarzeń, jak ona. Nigdy nie znalazłaś gorącej korespondencji w jego telefonie, nie widziałaś zdjęć penisa jego kochanka. Nigdy też nie przegrałaś walki o wspólny weekend z gejem. Nigdy nie poznałaś zimnego dotyku, na pokaz, na rodzinnym przyjęciu z rodzicami.
Nigdy nie przeżyłaś dramatu z gejem, który naciągnął Ciebie na małżeństwo. Nigdy nie poznałaś rozrzutności męża geja, który czyścił twoje / wspólne konto na ciuchy, żeby wystroić się na randkę z innym gejem.
Nigdy nie żyłaś w ukryciu i strachu, że twoje przyjaciółki w końcu zaczną podejrzewać, że twój mąż to gej. Nigdy też nie przeżyłaś opuszczenia rodziny przez geja, pozostawiając ciebie samą z dzieckiem, w pięknym domu, no bo on poszedł do swojego kochanka, bo „ja go kocham”.

żona geja post na blogu chicbykate
żona geja post na blogu chicbykate

Mój mąż to gej

Tak, jak w końcu ona Ci się zwierza, że mąż jest gejem, to w twoje głowie od razu pojawia się lawina pytań i wątpliwości.
Czemu ona była taka głupia i się nie połapała, że on jest gejem? Przecież ten pociąg do facetów da się jakoś wyczuć! Bzdura, no właśnie tak nie jest! Gej jak chce uchronić siebie i swoją reputację, bo jest sędzią, lekarzem, politykiem, to zrobi wszystko by go nie zdekonspirować!
W końcu pytasz, czemu go wybrała, albo jeszcze lepiej, czemu ona go nie opuści, skoro wie, że on jest gejem? Bo często ona go kocha, bo mają wspólne dziecko, a także bo on nie chce, bo mu za dobrze, bo straciłby w oczach innych. Bo on boi się ostracyzmu społecznego i nie będzie mógł prowadzić podwójnego życia.

No to czemu ona zgadza się na to, że śpią razem i czasem uprawiają seks?
Bo się oszukują nawzajem, bo głupio im się rozwieść, bo ona żyje w bezpiecznej bańce, bo on często zmusza się do stosunku, wyobrażając sobie, że kocha się z facetem. Bo często kochają się w łóżku tak, że on nie widzi jej twarzy, w nocy, przy zgaszonym świetle. I on wtedy wyobraża sobie , że robi to nie z nią, tylko z nim.
No to jak to się stało, że jej się jeszcze chce wyglądać w ciągle młodo, elegancko, atrakcyjnie, skoro jest żoną geja? Bo się sama oszukuje, bo czasami w złości szuka ona romansu na boku, żeby sobie udowodnić, że też może zdradzić. Bo też często w złości, chce tkwić w tej chorej relacji, i męczyć geja tym, że jest gejem i że to on zdemolował jej życie, a małżeństwo zamienił w koszmar.
To czemu ona nie odeszła, jak się dowiedziała, że jest żoną geja? Bo często gej jest jej najlepszym przyjacielem. Ona się mu zwierza, on jej pomaga, bo to spokojny związek, on jest opanowany i introwertyk,bo często ona rezygnuje z seksu w związku, nie czyniąc go jednym z elementów spajających związek.

Są też historie, kiedy kobietę przerasta ten temat. Wstyd i upokorzenie bierze górę nad bezpieczeństwem i stabilizacją w życiu. Nie potrafią żyć ze świadomością tego, że to nie one są kochane i to nie one zasługują na jego ciepły, małżeński dotyk. Te kobiety, są pełne złości i poczucia, że zostały bardzo mocno skrzywdzone. W sumie im się nie dziwię.
Myślę, że ratowanie tego, co pozostało ze związku małżeńskiego jest nikłe i nie warte uwagi ze strony takich kobiet. Stawiają na siebie, nie obchodzi ich to, co powiedzą inni, ratują swoje własne poczucie wartości i poczucie bycia kobietą, bo wiedzą, że zasługując na miłość i pożądanie przez mężczyznę heteroseksualnego.
Te kobiety, mimo traumy z gejem, są nadal otwarte na miłość. Oczywiście oczyszczają się z gejowskiej traumy, na terapii. By później, wyjść z procesu oczyszczania się na terapii i być gotową na nowy związek.
Jedne, po czasie wybaczają byłemu mężowi- gejowi , inne wręcz przeciwnie- nawet nie życzą sobie kontaktu z nim. Są to często byłe mężatki, bez dzieci w związku.

 

Seks z gejem

Innym aspektem bycia żoną geja, jest drążenie przez ludzi pytań o bardzo intymne aspekty małżeństwa, z gejem. Często żony gejów muszą mierzyć się z pytaniami na temat tego, dlaczego mając geja za męża, mają wspólnie dzieci. Czy spłodzenie dzieci w takim stanie rzeczy, jest czystą czynnością fizjologiczną, czy w tym związku przy poczęciu dziecka, była chociażby namiastka prawdziwej miłości? Czy jak co noc kładli się do łóżka, to czy gej  uprawiając wymuszony seks z nią miał z tego chociaż radość poczęcia, a może  podczas aktu seksualnego marzył o swoim kochanku, a może podczas seksu coś się w jego głowie zmieniło i pożądał ją tak prawdzie, jak normalny facet?

Ty masz pytania, ja miałam wątpliwości, aż sięgnęłam po książkę Marii Mamczur.
To trudna książka, nie jest łatwą lekturą.
Są tam zebrane rozmowy z żonami gejów, z samymi gejami po związku małżeńskim z kobietą, rozmowy kochanków gejów i w końcu wywiady ze specjalistami. Warta jest tych kilku wieczorów, lektura tej książki.

Wywiady z żonami gejów

Samej dziennikarce nie było łatwo uzyskać zwierzenia kobiet, mężczyzn w tych skomplikowanych trójkątach.

Żony gejów nie chciałby o tym rozmawiać. Nie chciały wracać do tego koszmaru z przeszłości. Inne rozmówczynie żyły w takim układzie, więc rozmowa o geju była dla nich bardzo intymną sprawą.

Pisząc o żonach gejów, myślisz że takich historii jest mało. To tabu. Ale tak nie jest.
Bo według najsłynniejszych seksuologów w Polsce aż 93 % gejów miało kontakty seksualne z kobietami. 48% gejów do 50 roku życia było w związkach z kobietami.
A  i aż 60% czynnych użytkowników portali dla gejów, to żonaci geje.
Liczby robią wrażenie, no nie?  A za każdą tą liczbą kryją się dramaty kobiet, płacz i złość kobiety, niemy krzyk bezsilności, bezwzględność i bezczelność gejów.

Czy znasz żonę geja?

Znalezienie historii kobiety, która wyszła za mąż za geja, nie jest trudne. Możesz przeczytać o tym, często na grupach na Facebooku, chociaż tam o anonimowość bardzo trudno. Częściej historie kobiet opisują kobiety na forum gazety.pl, o2.pl czy na Kafeterii.

żona geja list geja na kafeterii
żona geja list geja na kafeterii

 

   To nie jest mały problem, to zjawisko ma większą skalę. W samej Ameryce Północnej aż 2 000 000 gejów ożeniło się z kobietami.
63% gejów z tych milionów, wiodą skryte podwójne życie, z kochankiem i swoją żoną. Ona nic nie wie, on kombinuje ile wlezie i tak ma być. Lecz kobieca intuicja wygrywa z tymi statystykami i aż 85% odważnych amerykanek decyduje się na rozwód, z mężem gejem.
W Polsce jest Fundacja Wiara i Tęcza, tu masz link:
https://www.wiaraitecza.pl/biblioteka/

 

żona geja list na forum
żona geja list na forum

  Z wywiadu reporterskiego Mamczur wiadomo , że 4-10% polskiego społeczeństwa to osoby LGBT, to więc wychodzi , że 1 500 000 osób to homoseksualiści.
Biorąc za wiarę fakt seksuologa Izdebckiego, aż 48% gejów do 50 roku życia trwało w związkach z kobietami, więc takich małżeństw jest około 730 000, dziś w Polsce.
Mnie nie jest do śmiechu, zasmuca mnie ten fakt i uświadamia, jak trzeba być ostrożną, zapoznając się z mężczyzną, jaką trzeba być uwrażliwioną i ostrożną kobietą, by nie dać się nabrać homoseksualiście. 730 000 kobiet zostało skrzywdzonych przez gejów, więc to zjawisko jest bardzo duże i ważne do nagłośnienia, mówienia, pisania, by z tych 730 000 małżeństw, nie powtórzyło się ani jedno.
Bo te 730 000 żon milczy, płacze w 4 ścianach. Trudno obnażyć się ze swojej naiwności, lecz ja uważam też ze zbyt małej wiedzy z zakresu seksuologii. Bo gdybyśmy mieli porządne lekcje o seksie w szkołach, ten temat byłby szybciej demaskowany, a sami geje mieliby większą odwagę zdefiniować się jako geje i nie pchać się w związki małżeńskie z kobietami, ze strachu lub dla własnych, egoistycznych potrzeb.

 

Dlaczego Kaśka i Maryśka zostały żonami gejów?

 

Nie problem tkwi w ich atrakcyjności i budowie ciała. Żona geja wręcz jest pięknością, powabna, z dużym biustem, bardzo zgrabna i atrakcyjna dla heteroseksualnego mężczyzny.

Mamczur w swojej książce opowiada, że na spotkania i wywiady z nią przychodziły różne kobiet, nieszablonowe, absolutnie niemęskie. Były to kobiety wysokie albo filigranowe, szczupłe i pod opieką chirurga medycyny estetycznej jak i te które z natury są pięknej a także pulchne, plus size.
Stąd czemu one się nabrały?
Bo właśnie w tych wszystkich historiach miłosnych z gejami, one były niewyedukowane.
Często gej był ich pierwszą miłością, poznali się w podstawówce i aż do studiów nikogo innego nie pragnęły. Związki z gejami były oparte na rozmowach, czułościach delikatnych, bez penetracji. Często one mówiły, że czuły się przy geju bardzo bezpiecznie, były często komplementowane, rozmowy o wszystkim trwały do rana. Żony gejów, z narzeczonymi przegadywali swoje narzeczeństwo jak brat i siostra, jak przyjaciel kobiety, cichy, skromny, szarmancki, zadbany introwertyk, który w intymnych sytuacjach, co najwyżej dotykał jej podbrzusza, bo poniżej to już tylko po ślubie. Żony gejów często były naiwnie zbyt mocno im ufały, były zapewniane i wiązały się z gejami na podstawie niepopartych niczym, mocnymi deklaracjami o dobrym i spokojnym małżeństwie, z nim.

żona geja forum gazety
żona geja forum gazety

   Żony gejów też są kobietami po przejściach. Albo miały trudne dzieciństwo, gdzie zabrakło ojca, albo były same wychowywane, tylko przez matkę. Te kobiety często też były , ja bym to ujęła tak, że „zahukane”. Z małego miasta, mniej przywiązująca do wyglądu, młoda nauczycielka, chodząca w tych samych garsonkach , uległa urokowi ślicznemu panu od historii, którym swoim wyglądem przyćmiewał jej własny urok osobisty.
Żony gejów są też kobietami uległymi, bez swojego zdania, zdesperowane by temat małżeństwa szybko załatwić. I właśnie ta pochopność, kilkumiesięczna znajomość bez seksu, pocałunku (!!!) była zwieńczana aktem stanu cywilnego z gejem.

 

   Często żony gejów były niedowartościowane. Kiedy gej deklarował swoje uczucia, ona nie musiała się o niego martwić. Gej nigdy nie dawał oznak zazdrości, bo miało być bez scen zazdrości. Ale też było spokojnie, bez oglądania się za inną kobietą na mieście, a jego wszystkie atrakcyjne Kasie, Basie i Mariole z pracy, były co najwyżej koleżankami.
Z braku wiary i poczucia wartości, drżące z zazdrości o inne kobiety, same wpadały w sidła pięknego, wyperfumowanego, wystylizowanego partnera, który to właśnie ON święcił swoim wyglądem, zwracał uwagę innych kobiet, które w tej zewnętrznej powłoce był dla innych kobiet, był atrakcyjnym ciachem.

 

    Żony gejów są też kobietami sukcesu. Żyją w pędzie, każda minuta to pieniądz. Chcą dobrej i szczerej miłości, a nie, że jest bogata i piękna z domem i złotą kartą, to można się przy niej ustawić.
Taka żona geja często była zapraszana na kolacje z partnerami w biznesie, prezesi składali deklaracje romansów i awansów. Żony gejów były też gorszone sprośnymi żartami na temat kobiet, więc dla świętego spokoju i poczucia, że tu nie chodzi o kasę, a o  jej zgrabny tylko tyłek, wpadały w sidła geja.

    Takie żony gejów ulegały urokowi geja, no bo która z nas nie doceniła by tego, że on jest cały czas zadbany. Ma maniery jakby skończył kurs zachowania i nienagannych manier jak dawni książęta i hrabiowie. Która z nas nie chciałaby, by mąż wysłuchiwał ją długo i z przejęciem, zamieniając się, w tej czynności. jak przyjaciółka z którą kiedyś piłaś wino.
Nie chciałabyś w końcu mieć męża, który jest wrażliwy emocjonalnie facetem, który potrafi szczerze i bezpośrednio mówić o czuciach, nie milcząc tylko gadając w ciągle o uczuciach, a jednocześnie wiedzieć, który krem jest do twarzy, a który do brody a jeszcze inny na odciski na dupie, które sobie wyrządził, podczas perwersyjnego seksu z kochankiem.
Żony gejów uległy też urokowi, szacunku do niej i takich facetów, którzy niekoniecznie podniecali się na ich widok pod prysznicem, w czerwonej bieliźnie , podczas oglądania rozkładówek Playboy’a.
O reszcie napiszę w kolejnym poście.

żona geja post na blogu chicbykate
żona geja post na blogu chicbykate
Picture of Katarzyna Tórz

Katarzyna Tórz

Prawnik, UX designer w www.esklepyonline.pl, właścicielka księgarni internetowej www.antykwariatszczecin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *